Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha nyáron hosszú nadrág...

Ciki ha nyáron hosszú nadrág van rajtam?

Figyelt kérdés
Sose szerettem annyira a rövid nadrágokat,nem tartom szépnek a lábaimat.Itt a közel 30 fok és ilyenkor is képes vagyok hosszú nadrágot felvenni.

2019. jún. 10. 00:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

"Ám hosszú nadrágban meg egész nyáron hullafehér lesz, amitől még kevésbé lesz szép. És mint mondtam, kit érdekel, hogy ki mit gondol"


Tehát nem szép a fehér láb, de kit érdekel, ki mit gondol.

2019. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A kedves 3-as válaszoló valószínűleg azt vallja, hogy egy férfi mindig a "business collection"-t választja, ha pedig csak a boltba ugrik el akkor meg smart casual. Elég beírni a keresőbe, hogy "férfi öltözködési tippek" és csak ilyenek ad ki, hogy milyen széles legyen a nyakkendőd....


Szerencsére léteznek férfiak is szépérzékkel megáldva, nem csak ilyen divatőrültek.

2019. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkinek, aki komolyan vesz a 3-ast:


A 3-as ezt egy szarkasztikus "beszólásnak" szánta, ugyanis valószíműleg egyike azoknak a kevésszázalékos idiotáknak, akik üldözési mániában szenvednek, es gyűlölik a nőket, mert azt hiszik, a tarsadalom diszkriminatív a ferfiakkal szemben, mivel a nők felvehetnek sportcipőt és bakancsot, viszont a ferfiak ""nem vehetnek fel"" skinny farmert, és rövidnadrágot, ezért minden nőt megpróbalnak szetalázni, és áltában csak fröcsögni, provokálni mennek egy-egy kérdés alá.


Kérdezőnek: Nem, egyáltalán nem ciki, mindenki azt vesz fel, amit akar. És hidd el, az emberek az utcán nem szoktak annyit foglalkozni a másikkal, tehát senki nem fog azon agyalni, hogy "húú ez hosszú nadrágot vett fel, de gáz". Szóval nyugi. Öltözz úgy, ahogy szeretnél. :)

2019. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
7%
Én sem hordok rövidnadrágot, mert szerintem nevetségesen néz ki egy felnőtt emberen. Ettől még aki szereti, hordja nyugodtan.
2019. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nevetségesen néz ki egy felnőtt emberen"


hát ja, 50-100 éve még csak az járt rövidnadrágban, akinek nem volt pénze hosszúra

akkor tényleg nevetségesnek tűnhetett, de szerencsére már nem az

2019. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
7%
A "szerintem" szót nehéz értelmezned?
2019. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
De indoklást kérünk. Miből ered ez a gondolatod? Mire építed? Miért nevetséges? Mert ezt álmodtad?
2019. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pedig pont ez a fajta gondolkodásmód a nevetséges, ma, a XXI. században. "Nevetséges egy felnőtt emberen"...Úristen! Komolyan, ez a szégyen, hogy a társadalom jó része még mindig itt tart. Ha meleg van, meleg van, akkor pont az ami nevetséges, hogy valaki azon gondolkodik, hogy nevetséges a rövidnadrág. Fordítsuk meg... akkor akár azon is gondolkodhatnánk, hogy nevetséges-e télen -20 fokban a kabát és a sapka, sál... Kit érdekel, hogy nevetséges-e, ha egyszer hideg van? Nem vagyok azért akkora túlzott liberalista szemléletű ember, de elég szomorú, hogy ez a szempont annak kapcsán, hogy valaki nevetséges-e. Nyilván férfi pl. ne hordjon női ruhát, de azért az egy más kategória... Mindenesetre még mindig túl nagy gondot fordítunk egyébként jelentéktelen dolgokra, és e jelentéktelen dolgok alapján ítélkezünk... És fejlődést várunk, így, ilyen vaskalapos gondolkodással...? -.-
2019. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13%
Jézusom, emberek. Nem tetszik a rövidnadrág és kész, nem hordom. Ennyi. Most mit kell ezen így felkapni a vizet? Megáll az ész.
2019. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Ja csak eléggé bicskanyitogató, hogy az emberek többségét nevetségesnek minősíted, mert rávidnadrágot vesz fel.

Te meg normálisnak véled 35 fokban hosszú nadrágot viselni.


Szerintem egy kicsit szélsőséges a nézeted.

Talán görbe a lábad és irígy és frusztrált vagy emiatt.

2019. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!