Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is bunkóság rövid...

Szerintetek is bunkóság rövid ujjú inghez nyakkendőt venni?

Figyelt kérdés
(Szerintem bunkóság)

2019. jún. 13. 10:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%

Rövid ujjú inget eleve nem hord FÉRFI.


Kivéve, ha munkaruha része.

2019. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Aztán miért ne hozdana rövidujjút??
2019. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Zakó alá nem illik, mert ha felcsúszik az ujja kilátszik a szőrös kezed. De nadrág, ing, nyakkendő mehet.
2019. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy bunkóság. Csak sok paraszt van, akit megvezet a média és azt hiszi, hogy férfi nem hordhat rövid ujjú inget, vagy rövidnadrágot! Dehogynem. Rövid ujjúhoz mellény, csokornyakkendő, vagy simán nyakkendő is jó - a klasszikus geek stílus az 50-es évektől kezdve!
2019. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Engem ettől a kombótól jobban kiráz a hideg, mint a zokni-szandál párostól.

Nekem valahogy nem illik össze.

Mindig az amerikai filmekben látott autókereskedők jutnak róla az eszembe.

Ha kell nyakkendő, akkor legyen már hosszú az ing ujja, ha meg rövid az ujj akkor az egy lazább viselet, amihez nem kell nyakkendő.

2019. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha ráértek, kicsit olvasgassátok az üzleti etikettet, utána is ráértek pontozgatni. Mellényről, kétsoros zakóról, oxfordi cipőről direkt nem írtam. Itt nem olyan a szinvonal. De ez látszik is.
2019. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Heteske! Nem üzletemberek vagyunk, csak átlagosak 😉
2019. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
Milyen média vezeti meg az embereket? Ezek évszázados szabályok, hogy nem veszünk zakó alá rövidujjút, vagy hogy felnőtt férfi sportoláshoz vesz fel csak rövidnadrágot. Nem kell betartani ezeket, ha valakinek nincs igénye az elegáns megjelenésre. Sajnos Magyarországon nem nagyon van erre igény, érdemes összehasonlítani egy nyugati, mondjuk főleg brit nagyváros üzleti negyedét, hogyan öltözködnek az emberek. Ég és föld, és ez nem csak pénzkérdés lenne.
2019. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

#9: Úgy van, ég és föld, csak másképp, mint gondolod. Külföldön már sokkal szabadabb módon öltözködnek, nem akadnak bele ilyen szinten más öltözködésébe, mint ahogy hazánkban sokan teszik, és bem szorítják ilyen szigorú keretek közé a jó megjelenést, jobban dominál az egyéni ízlés, es sokszinűbbek az emberek. Már szerencsére kezd egy kicsit Budapest is feloldódni, de mint látható még mindig rengetek olyan ember van, aki az etikettet tartja mérvadónak olyan szituációban is, amiben fölösleges.


Kérdésre: Nekem nagyon nem jön be a rövidujjú ing nyakkendővel, nyakkendő nélkül is csak nagyon minimális számú esetben. Ez az én veleményem, de ettől még mindenki azt hord, amit akar. Az viszont, hogy valaki bunkósagnak nevezi, ha rövidujjú inghez nyakkendőt vesznek fel, akkor az csak azt jelenti, higy az illető nincs tisztában a "bunkóság" fogalmával.

2019. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%

Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról irtam.

(előző)

2019. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!