Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem paraszt manapság férfiként...

Nem paraszt manapság férfiként (38) arannyakláncot (főleg vastagot) hordani?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom h egy férfin egy ékszer legyen az az órája. Nekem is van egy kb 100000ft értékű arannyakláncom amit évek óta nem hordok mert parasztnak(hogy ezzel fejezzük ki anyagi hovatartozásunkat...),idejétmúltnak tartok. Bár lehet,hogy régen is paraszt szokás volt,csak én finomodtam ki.
2019. jún. 23. 06:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem paraszt szokàs, leginkàbb a "tesók" hordják elő szeretettel.
2019. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem paraszt. Esetleg parasztSÁG. De még az sem. Csak eléggé cigányos
2019. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
70%
Remélem nem ugyanazok mondják, hogy az arany cigányos meg paraszt dolog hordani, akik más kérdéseknél fennhangon kijelentik, hogy az öltözködés önkifejezés, hányj magadra barmit, ha abban érzed jól magad és még akkor se vagyél fel öltönyt, ha nem akarsz, ha amúgy azt illene, mert hát az amúgy is "egyenruha", és ha fel mered venni, akkor "hülye idomuló birka" vagy és "200 éve lejárt idiotizmusoktól" szenvedsz.
2019. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!