Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rózsaszín pólót felvenni...

Rózsaszín pólót felvenni férfiként nagyon durva vagy megszokott?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg..
2019. júl. 6. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs vele baj. De persze attól is függ, hogy milyen árnyalat. Vannak olyan árnyalatok, amik csak szimplán csúnyák, és én se venném fel lányként. :D
2019. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

„Nem vagyok meleg..”


Oké, köszönjük. De, mégis mi köze van ennek a szexuális orientációhoz?

2019. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyik sem. Mármint normális embereknek nem durva, hanem teljesen oké és megszokott, de még mindig vannak olyanok, akik emiatt beszólnak vagy szimplán degeneráltnak néznek vagy ilyesmi.

Személy szerint én nagyon szeretem, ha egy férfin rózsaszín ruha van. Szerintem csomó mindenkinek jól áll, nagyon szép árnyalatai vannak (és a kedvenc színem). Illetve nekem ez is szimpatikus, hogy valaki fel meri venni és nem attól retteg, hogy most egy rózsaszín pólótól vajon elveszett-e a férfiasságát.

2019. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Komolytalan szín. És nem férfias.
2019. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

„Komolytalan szín. És nem férfias.”


De kb a 30-as évekig jó volt?:D Ahogy megfordult a leosztás hirtelen a kék lett férfias?:) Nem tudom komolyan venni az ilyen szeszélyes dolgokat ilyen komolyan vevő embereket.

2019. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy durva, itt gyakori kérdésen minden harmadik kérdés az, hogy hogyan lehet egy pasi modell, megfelel-e modellnek stb, ezek képest a rózsaszín póló már meg se kottyan. Ja és a "modellek" sem melegek...
2019. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Ez függ a pólótól és a szín árnyalatától is.

Nekem személy szerint nem jönnek be egy pasin a rózsaszín cuccok.

2019. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

6-os

Férfiak akkor sem hordtak rózsaszín inget, csak pici gyerekek. De ha valaki 2 éves kisfiúra akar hasonlítani, akkor hajrá.

2019. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


A rózsaszín / pink, csak egy szín. Állhat jól férfinak, és nőnek is egyaránt (vagy sem).


#9-esnek üzenem, aki szerint férfiak nem hordanak rózsaszín inget:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyikőjüket sem nézném két évesnek, vagy kevésbé férfinak az ingük színe miatt!!!

2019. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ne. Szerintem belefér.
2019. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!