Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok ezekről a...

Ti mit gondoltok ezekről a manapság divatos, már-már hippis karkötőkről, amit rengeteg férfi hord? Nem röhejes, amikor egy üzletember (Berki) vagy egy stílustanácsadó (pl. Bihari Ádám) öltöny meg drága óra mellett ilyet visel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mitől öregemberes egy "kockás" zakó? Egy pólóinget is lehet öregemberesen hordani.

És a rövidujjú inggel abszolút igaza van. Ezek szerint te abba a táborba tartozol aki hordja? :D Az ing önmagában egy elegánsabb ruhadarab. Komolyságot akarsz vele sugallani. Na ezt képet egy rövidujjú inggel, amit a ballagásra vesznek fel a nyolcadikasok, teljesen megölöd... Abszolút igaza van abban hogy rendes férfi nem hord rövidujjú inget. Most a klasszik fehérről beszélek... Drogbárók és G Eazy hordhat mintás, rövidujjú selyem ingeket kitűrve :D

2019. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ez a kopasz majom nyilván olyan magasságokban van, hogy például egy Beckhamnek is megmondaná a frankót.


[link]


Egyébként nem, nem hordok egyszínűben rövid ujjú inget, sem olyat, amin zseb van. De például láttam már fekete alapon fehér pöttyös rövid ujjú inget, ami nyilván nem irodai viselet, de abszolút rendben van.

2019. júl. 17. 11:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Becham egy focista,nem a férfi öltözködés szakértője.Személyeskedsz azzal hogy Bihari kopasz,amiről nem tehet,nyílván sokkal sikeresebb ember nálad,mert ha nem így lenne,nem lenne arra időd és energiád,hogy itt oszt az észt.Ne foglalkozz olyannal amihez nem értesz.
2019. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ha valaki, akkor éppen, hogy Beckham az akinek van fogalma a divatról. Azt pedig nem igazán tudom hova tenni, hogy szerinted én kevésbé vagyok sikeres, ezért van időm kritizálni Biharit. Hol van ebben az összefüggés.


u.i.: Egyébként, ha már ennyire rohadt okosnak hiszed magad, hogy te megállapítottad, hogy én bizonyára kevésbé vagyok sikeres, akkor legalább tanulj meg helyesen írni.

2019. júl. 17. 21:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez egy 15 éves kép Beckhamről, és szörnyen néz ki :D

Abban az időben nem konyított ám annyira a divathoz mint most. Fiatal kis csikó volt... Elég csálén öltözködött...Nem volt olyan nagy divatja a slim fitnek abban az időben. Mostmár eléggé kikupálódott a pali. Megnézed a képeit pl Instagramon, nem látsz rajta mostmár rövid ujjú inget. Inkább a hosszút tűri fel.


Szóval ez egy elég rossz példa volt.


Bihari egyébként nem csak ossza az észt a vakvilágba. Én úgy vettem le hogy van mögötte elég jó tudás is. Képben van a divattal a múltból a napjainkig, annak ikonikus alakjaival, darabjaival.

Ha szerinted ő nem ért a divathoz, akkor ki? Mondd meg kérlek.


Hány éves vagy amúgy? Mert itt a kor az nagy vízválasztó. Ha most egy 18 éves fiú ül a monitor túloldalán a kérdező személyében, akkor neked hiába magyarázzuk a stílust. Vagy ha neked az öltözködésed kimerül a póló farmer kapucnis pulcsiban, akkor is hiába magyarázzuk ezt meg neked. Vagy a nagy kedvencem ez a mostani hypebeast gyerekek a térdigérő pólóval, szakított farmerrel, Nike Airmex-szel, Snapback-el.

Magyarázhatjuk itt neked, nem fogod érteni.


Biharihoz, és a stílushoz amit képvisel, igenis fel kell nőni. Ez férfiaknak szól, nem fiúknak.

De hozzá teszem én nem várom el a 16 évesektől, hogy így öltözködjenek.

2019. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Aki extravagáns stílust céloz meg, ahhoz teljesen illik. Elegáns emberhez nem illik. Berkihez teljesen jól ilik az extravagáns stílus. Bihari Ádám nevét most hallom először, pár youtube videójába belenéztem, úgy öltözik mint a melegek.
2019. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!