Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30-as nők hol vásároltok jó...

30-as nők hol vásároltok jó minőségű ruhadarabokat?

Figyelt kérdés

Kiszabadultam ma "plázázni" a gyerek mellől és egyszerűen semmi nem fogott meg azokban az üzletekben ahol eddig szerettem vásárolni.

Csupa ringyrongy tömegcucc, Orsayben is a minőség erősen zuhan (alkalmi ruháknak semmi tartása, pólók iszonyat vékony jersey anyagból), Zarában nem is tudtam mit kerestem, és mindenhol csupa műszál "fesztiválozós", 1nyári göncök.


Inkább költenék egy blúzra többet, de az szépen álljon és kibírjon több évet is, mert egyszerűen nincs is időm vásárolgatni mint hajdanán, türelmem sincs és azt sem szeretném hogy következő évben már ciki legyen és dobjam a kukába.

Annyit szeretnék, hogy a póló ne deformálódjon el, a pulóver ne bolyhosodjon ki, a farmer pedig ne nyúljon meg hordás alkalmával, a blúz pedig ne váljon vasalhatatlanná az első mosás után.


2019. júl. 9. 23:22
 1/9 qborka ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó kérdés, én behányok a fastfashion üzletek kínálatától :)


Talán Artsmodels, Rinascimento, Gerry Weber,Nara Camice -ezeket csak kívülről láttam eddig, de legegközelebb, ha elindulok ruhát venni, ezekbe is benézek.

2019. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van graaf
2019. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qborka ***** válasza:
100%

Néha benézek a Van Graafba, azzal a lelkesedéssel, ha valami tényleg megtetszik, akkor azt tuti megveszem, ha nem túl elrugaszkodott az ára, pl egy felsőért azért 30.000 forintot nem adnék ki.

de még ott is csak béna anyagokat és szabásokat találtam.

Egy farmer tetszett, az pedig nem volt a méretemben. :(

2019. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Guess, Naracamicie, Boss, Gant, Hilfiger, Esprit
2019. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Blue nature,néha reserved,promod,x-factory.
2019. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A yurkovnak van kis üzlete. Ha a közelben laksz, szerintem érdemes lehet benézned.
2019. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan szoktam én is érezni. Vicces módon a legértelmesebb ruháim a Tescóból vannak.
2019. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár 25 vagyok, de netről nagyon jó darabokat lehet beszerezni. Fashionnova, missguided (bár ezek azért borsosabbak), shein is nagyon jó.
2019. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Féligmeddig fast fashion, de egy nagyon klassz felsőt találtam leárazva a Peek&Cloppenburgban nyár végén.

Barátnőmmel benéztünk szeptemberben és ő is tudott magának még 2 ruhát is venni.

2019. nov. 17. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!