Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Homlok kisebbítő plasztika?

Homlok kisebbítő plasztika?

Figyelt kérdés

Valaki tud olyan sebészt, aki csinál homlok kisebbítést?


Amikor online próbálok keresni, akkor sorra csak olyan sebészek jönnek ki, akik idős korra homlok simítást vállalnak.


Köszönöm előre is!


2020. márc. 29. 00:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha megkérdeznéd, és visszaírnál, akkor nagyon megköszönném!


Az igaz, hogy angolokhoz olcsóbb, de az árak már drágábbak szerintem... De az igaz, hogy a kommunikáció valszeg könnyebb (vagyis statisztikailag nagyobb az esélye, hogy beszélsz angolul, mint koreaiul, de aztán lehet, hogy tudsz koreaiul :D )


Mondjuk nekem nem is annyira a műtét utánnal van bajom, mert annak már utána néztem, hogy hol lehet hosszútávon ott maradni nem túl drágán (300-400$/hónap), inkább az, hogy hogyan válasszon klinikát az ember...

2021. júl. 30. 01:54
 12/17 anonim válasza:
Sziasztok! Lett ebből a műtétből valami, én is hasonló cipőben járok de sehol nem találtam iformációt.
2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem tudom, hogy érdekel-e még titeket, de megkérdeztem egy orvost, aki ezzel foglalkozik, és mondta nekem, hogy túl feszes a fejbőröm és max 1 centit tudna lejjebb húzni, ami nekem nem érte meg. Persze ez személyes dolog, szóval nektek lehet nem ilyen, de csak tudjátok, hogy erre is van lehetőség sajnos
2023. jan. 13. 17:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Engem meg mindig erdekel. Magyar doki volt?

2023. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem. Közben kiköltöztem Koreába
2023. jan. 17. 03:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Valld be, Te csak oda akartál költözni! :P

:)

Sok sikert!

2023. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Engem is érdekel ez a műtét, de magyarul semmit nem találok róla. Nagyon magas a homlokom és ez lenne rá a megoldás. Aki bármit tud vagy már megcsináltatta kérem irjon ide :)
2023. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!