Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a Zimány Linda csak 34 éves de 45-nek néz ki?

Figyelt kérdés

Ezt nemcsak én mondom képek alapján, hanem egy olyan ismerősöm is aki látta őt élőben.


Jó, tudom plasztikáztatott, de csak emiatt nem lehet. Ismerek olyat is aki hasonló korú mint ő, mértékkel vett igénybe ilyen beavatkozásokat, mégse látszik rajta. (Ha nem mondja nem veszem észre).


Én is ennyi idős vagyok, igaz én nem plasztikáztattam de engem pont hogy mindig fiatalabbnak néznek.


Szóval, Zimány Linda miért tűnik idősebbnek? Talán a túl sok botoxtól? Vagy mástól?


Képek:


[link]


[link]


[link]


(Mielőtt valaki azzal jön biztos irigykedek, elmondom, nem akarok úgy kinézni mint ő és nem fogok plasztikáztatni).



2020. jún. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem csak a plasztika, de a rengeteg szoli meg smink is szerepet játszik benne, konkrétan narancssárga némely képen az arca, és mindenhol full vakolat van rajta. A természetes bőrszínével, kevesebb sminkkel és valami természetesebb hajszínnel, mint ez a sárgás platinaszőke szerintem sokkal fiatalosabb lenne, jobban nézne ki.
2020. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%

a túlzásbavitt botoxolás és feltöltés valahogy öregíti az arcot...


tipikus példa még Kylie Jenner, aki épp hogy már nem tini és bár jól néz ki, 10 évvel idősebbnek gondolnám a valós koránál

2020. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
95%
Minden mű dolog öregíti az embert, na meg a túlzott soványság is hamarabb ráncosít, de aztán jöhet a plasztika, meg a botox - jól ki van ez találva és a libák meg beveszik a sok maszlagot!
2020. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
66%
Ezeken nem néz ki 40 nek de nyilván a sok smink is meg a palsztika is ronthatja a külsőt. Sok nő hajszolja a szépséget és emiatt jönnek létre a barom kacsaszájak meg ezek.
2020. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
93%
Sok smink, szoli, botox. Én, a homlokomat botoxoltattam. 40 évesen 5 évet letagadhatok. Viszont, igyekszek mértéktartónak maradni. Lindának ez nem sikerült.
2020. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
82%
Azért nézd ki idősebbnek, mert valamit tol az arcába. Alapvetően 45+os nők szoktak elkezdeni botoxoltatni, meg feltöltetni, jóhogy velük egy korúnak néz ki, ha ő is ezt csinálja.
2020. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
92%
Kíváncsi vagyok ha így halad hogy fog kinézni 10 év múlva 😀
2020. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
94%

Sok plasztika, szoli botox.

Fiatalként helyes lány volt, de aztán átesett a ló, meg a farkak túl oldalára.

2020. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
86%
Igen azért néz ki 40-esnek ,mert a 40+ nők szoktak botoxoltatni és emiatt ha ránézel rögtön a 40+ ugrik be. Szeirntem korai volt még a botox neki. És sajnos tényleg "csúnyább" lett a sok beavatkozástól. Képeken még jó is,de élőben ,ha láttatok már iylen arcokat szerintem nagyon rémes,annyira ordít az iylen arcokról,hogy nem természetes és emaitt kicsit visszataszító. MEgérteném,ha csúnya nő lett volna,de ő szép volt .
2020. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Nekem ez amúgy eléggé ellentmondás. Sok nő pont hogy azért folyamodik ilyen beavatkozásokhoz, hogy fiatalodjon, de ellenkező hatást ér el némelyik.

Ott vannak a hollywoodi hírességek, rakat pénzt elköltenek és sokuk szörnyen néz ki, mű hatású.


Egyes helyeken azt olvasni, a botox milyen biztonságos és 5-10 évet fiatalít valakin, ha jól és mértékkel adják be.


Pont ezért nem értem hogy egyesek miért sikerülnek torzra.


Lehet Linda jól néz ki az insta képein, de egy pár képén neten borzasztó. A szája kifejezetten nem szép így.


Az hogy 45-nek néz ki nem is én mondom hanem aki látta élőben.


Képeken attól is függ, hogy van megvilágítva, milyenek fények, milyen szögből fotózták.

2020. jún. 29. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!