Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a Zimány Linda csak 34 éves de 45-nek néz ki?

Figyelt kérdés

Ezt nemcsak én mondom képek alapján, hanem egy olyan ismerősöm is aki látta őt élőben.


Jó, tudom plasztikáztatott, de csak emiatt nem lehet. Ismerek olyat is aki hasonló korú mint ő, mértékkel vett igénybe ilyen beavatkozásokat, mégse látszik rajta. (Ha nem mondja nem veszem észre).


Én is ennyi idős vagyok, igaz én nem plasztikáztattam de engem pont hogy mindig fiatalabbnak néznek.


Szóval, Zimány Linda miért tűnik idősebbnek? Talán a túl sok botoxtól? Vagy mástól?


Képek:


[link]


[link]


[link]


(Mielőtt valaki azzal jön biztos irigykedek, elmondom, nem akarok úgy kinézni mint ő és nem fogok plasztikáztatni).



2020. jún. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
2020. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Nekem az a csőrszerű orra a legnagyobb talány! Ki az a barom, aki ilyet műttet magának?
2020. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Na jo, Ezekről a képekről viszont pont láttam egy interjút vele, és asszem A Lakatos Márk kérdezte tőle, hogy mit szól ahhoz, hogy egy portál lebuktatta, hogy mennyit szerkeszt a képeim. Erre ez a hülye még ezt is megpróbálta kimagyarázni, azt mondta hogy csak a fények mások a képeken😂😂😂😂 Mikor minimum 5 db faceapp filter van rajta. :DD Ő tényleg beteg szegény, képtelen felfogni, hogy mindenki kiröhögi, ha ennyit szerkeszt azokon a borzalmas instas beállított képein

Mellesleg eddig nem is láttam, hogy a lábai mennyire rondák és ormótlanok.

2020. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
A szerkesztett képen hatalmas a feje. Az eredeti legalább arányos.
2020. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva hogy az instacelebek 99%-a ezt csinálja. Külföldi modellek, akik nem klasszikus értelemben vett modellek mint pl a Palvin Barbi, hanem neten pózolnak nagyon durván retusálnak. Mind tök egyforma és olyan a képük, mint egy játékbabának. Hatalmas szem/száj, Voldemort orr. 😃 Ja és olyan soványak, hogy csoda hogy nem törik el a derekuk a fejük sújától 😂

Pl:

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
*súlyától, bocsi 😂😂
2020. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Faceapp nélkül eret vágna magán az összes, lindukaval az élen. 😂 undorító.
2020. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
A sok szoli és agyonra koplalt test.... ezert néz ki egy fonnyadt 50 évesnek...
2020. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezen a videón döbbentem le. Nem tudom mit csinált magával, de úgy néz ki mint egy éhező transzvesztita, és ezért még fizetett is gondolom nem is keveset…

2020. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu itt en is frászt kaptam tőle!!!! Valami brutálisan ronda!!! :0
2020. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!