Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a Zimány Linda csak 34 éves de 45-nek néz ki?

Figyelt kérdés

Ezt nemcsak én mondom képek alapján, hanem egy olyan ismerősöm is aki látta őt élőben.


Jó, tudom plasztikáztatott, de csak emiatt nem lehet. Ismerek olyat is aki hasonló korú mint ő, mértékkel vett igénybe ilyen beavatkozásokat, mégse látszik rajta. (Ha nem mondja nem veszem észre).


Én is ennyi idős vagyok, igaz én nem plasztikáztattam de engem pont hogy mindig fiatalabbnak néznek.


Szóval, Zimány Linda miért tűnik idősebbnek? Talán a túl sok botoxtól? Vagy mástól?


Képek:


[link]


[link]


[link]


(Mielőtt valaki azzal jön biztos irigykedek, elmondom, nem akarok úgy kinézni mint ő és nem fogok plasztikáztatni).



2020. jún. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Sovany,nem figyel az etkezesre. En is sokat toltetek ,botoxoltatok,de en nem nezek ki ilyen nyanyasan meg sovannak.


Az instan nagyon szep. De a 3.,4. kepen szornyu. Vigyaznia kene,kik fotozzak.

2020. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, az instan nagyon szép?😂 nem is értem, hogy egy lassan 40 éves no, hogy lehet egy 16 éves kislány agyi szintjén. Az összes képéről ordít a facetune, faceapp, plusz meg legalább 5 filter mindegyiken... úgy néz ki mint egy elcseszett transzi. Es bele sem gondol, hogy a googleben meg olyan képek vannak róla, hogy megáll a szívem, ha meglátom. Nagyon nagyon beteg szegény
2020. júl. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék es most ezek után menjetek fel az instajara es hasonlítsatok össze a képeket.😂 Teljesen kész van mar ez az ember.

2020. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt a második képre gondoltam. Egy horrorfilmbe elmenne. Botrány

2020. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj a sok plasztikával: insta képeken jól néz ki, de élőben ijesztően abnormális.
2020. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanaz mint a szilikon mell. Felöltözve, ruhában jól mutat, de amikor lekerül a ruha és látod a heges, szabályos, mesterkélt melleket... pfff
2020. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírtak az előttem szólók. Nekem mégegy dolog jutott eszembe: életmód. Azért eléggé kiélt feje is van. Sokan mondtak róla ezt-azt és ha csak a fele igaz, az már pont elég.

A rengeteg buli, alkohol, drog (esetleg) nagyon visszaüt idővel.

Persze lehet fogni genetikára ezt is, de azért tett ő rendesen érte...

Nem véletlen szerepel ritkán videókban. 😂

Az ilyen insta mű celebek nagyon ijesztőek élőben, a mimikájuk szét van esve.

2020. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
51%

22 es hozzászóló még csak 34 éves hol van a 40 től:)

azt bírom amikor így kerekítenek sok ismim ilyen

2020. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy hány éves, nem követem az életét hál istennek. Bőven 40 felettinek néz ki, ezért tippeltem 40 körülinek.

Ha még csak 34 éves, az botrány.

2020. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Aha, most látom, hogy kint van a kérdésben a kora, de mikor válaszoltam szerintem atsiklottam felette :D
2020. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!