Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan legyen több önbizalmam?...

Hogyan legyen több önbizalmam?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az okozozza nálam hullámokban az önbizalom hiányt, hogy kiáll a fülem. Már így születtem. Tavaly voltunk fent Pesten magán klinikán egy orvosnál megnézetni, aki meg is tudna/tudott volna műteni, ha nem jön be a vírus... ahogy növök egyre jobban frusztrál. Nem 90fokban áll ki, nem annyira vészes, de időnkent nagyon nem érzem jól magam tőle. Az alakomra nincs panaszom, próbálom elfogadni így magam, tudva, hogy egyszer a jövőben meg lesz plasztikáztatva, de addig valami tipp, hogy jobban érezzem magam a bőrömben? (Mindig fel van kötve a hajam, ritkán szoktam kibontani, h ki is van mindig a fülem mögé tűröm, mert idegesít)

2021. aug. 7. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha zavar , hogy kiáll a füled nem az lenne az egyszerűbb , hogy leengedve hordod a hajad ?
2021. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak amikor úgy hordtam, de egyszerűen annyira idegesít, hogy mindig betűröm a fülem mögé. Lóg a szemembe, zavar. Nyáron meg amikor elmegyek valahova, szerintem meg is zavarodnék, ha ki kéne bontanom a hajam.
2021. aug. 7. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor vágass rövidebb hajat. Az nem zavar és nagyon jól takarja a füleidet is
2021. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!