Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem küszöbölhető ki, hogy...

Nem küszöbölhető ki, hogy lógjon a mell? ha fekve szoptat pl az ember, és mindig van rajta melltartó?

Figyelt kérdés

Nekem a párom egyenesen megtilt mindenféle plasztikai műtétet, de még egy sminktetoválást is! annyira önző, és én egyenesen rettegek a gyerekvállalástól (habár tudom, nem erről szól egy terhesség/szülés)de jelenleg a kis melleim miatt az önbizalmam nulla! és sokan írják még ez is el fog tűnni szoptatás után.

lassan átváltozok férfivá?és tehetetlenül végig kell néznem?


2010. szept. 9. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Előző!


A párja nem azért nem engedi ezeket megcsináltatni, mert neki nem tetszik , hanem azért mert féltékeny lenne és nem akarja, hogy lelépjen más pasival.Amúgy meg nehogy már egy férfi mondja meg nekem, hogy sminkeljem-e magam. Persze nem muszáj sminkelni, de ha ő csinosabbnak érzi úgy magát, miért ne lehetne? Amúgy meg a férfiaknak igenis tetszik, ha valaki ad magára, csinosan öltözködik, sminkel stb.. Miért az ilyen nőket nézik meg és nem a szürke egereket (akik a "természetes" nők). Senki nem azt mondja, hogy egy műnő szép, de nehogy már valaki attól legyen műnő vagy könnyen kapható, hogy sminkeli magát és festi a haját...

2010. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

azóta változott a helyzet annyiban, hogy most már a párom totál bekattant, extra féltékeny

üvölt velem, hogy pasizok, nem vagyok megbízható

és nem hallja meg, amit mondok, fújja-fújja a magáét

most vagy nem szeret, vagy nem normális, vagy ő az aki félrelép...

szóval egyre rosszabb a szitu több hete zajlik már

még mindig nem vagyok neki "rendes" lány.

kezd teljesen felőrölni és igen, a szakítás mellett stagnálok

2010. szept. 11. 14:32
 13/19 A kérdező kommentje:
ami a 13:13-as lát, ezt látja a mi környezetünk is, mert kívülállók előtt nem ordít velem, játsza a normálisat.
2010. szept. 11. 14:33
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szakítás a megfelelő döntés a leírtak alapján. Báb vagy, nem társ.

Azzal semmi gond nincs, ha a pasi véleményt mond, vagy kér valamit, de hogy ezeket követelje és előírja, az már előszobája a cselédtartásnak.Idő kérdése, hogy esetleg fizikailag is bántalmazzon, ha ennyire bizonytalan személyiség.

2010. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát szakítottam vele

1 hétig még a telot is kikapcsoltam

ő meg már mindenkin keresztül próbált elérni

most nagyon megijedt, bizonygat, ki akar békülni

annyit mondtam neki, majd meglátjuk mi lesz ebből, ha haza jön

egyenlőre szabályosan megtiltotta, hogy netezzek!

mintha tudná ellenőrizni...

2010. szept. 26. 11:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2010. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

most hazajött

és kenyérre lehet kenni

mert egy hétig van csak itthon

és most mindenben jófiú

vásárol nekem,és udvarol

2010. okt. 1. 13:31
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem a szoptatástól ereszkedik meg a mell, ez scak tévhit. Valójában magától a terhességtől, illetve ha utána túl gyorsan leadod a felszedett kilókat. Terhesség alatt megduzzadnak a tejmirigyek a mellben, plusz a felszedett kg-k miatt is megnő. Ha nem szoptatsz, mert mondjuk elmegy a tejed, akkor is változik a melled. Egyébként jó hír, hogy a kismellűek esetében nem kell tartani brutál megereszkedéstől, szülés után is ugyanolyan csini leszel mint voltál. :) Az én melleim nagyok (70 C-s volt szülés előtt), 20 kg-t híztam az első babámmal, de a szülés után 2 hónappal már le is ment a súlyfelesleg. 4 hónapig szoptattam és sokkal kisebbek lettek utána a melleim. Második babámnál nem volt tejem, viszont a 70 D-s gyönyörű mellekből 70B-s lógó zacsi lett, na nekem tényleg muszáj volt megcsináltatni, mert úgy néztek ki mint egy nagymamai lógós mellei. De neked biztosan nem kell. Unokatesóm is kismellű, ő 10 hónapig szoptatta a fiát és lassabban adta le a túlsúlyt mint én és neki a mai napig szépek a mellei.
2010. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszi a reményt

de biztos ami biztos gyűjtenem kell korrekcióra

(ha összejön annyi)

2010. okt. 4. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!