Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha már régóta minden nő...

Ha már régóta minden nő számára elérhető a mellműtét, akkor hogy hogy nem él vele minden kismellű/nem szép mellű nő?(én megbántam hogy nem lett műtét) Kifejtem lent

Figyelt kérdés

És ezt úgy kérdezem hogy nekem sincs megcsináltatva.

Kezdjük ott hogy minden általam nagyon szépnek tartott nőnek meg van csináltatva. Nem igazán látok olyat aki szép és mellé kicsi maradt a melle.


Nekem pont ilyenek a melleim, sokáig kerestem egy képet


[link]


Nagyon vékony filigrán alkatom van és pontosan ilyenek és ekkorák a melleim, szóval nagyon kicsik, de legalább a formájuk nem rossz

Igazából kamaszként nagyon komplexusos voltam miattuk aztán 16 évesen nőtt valami de kb akkorák is maradtak

Eléggé halogató ember vagyok meg hajlamos vagyok kizárni a rossz dolgokat és így szerintem bebeszéltem magamnak hogy végül is van mellem

De ruha alatt semmi nem látszik belőlük, észrevettem magamon hogy csak melltartóban merek mutatkozni és olyan képet amin látszik mennyire lapos vagyok azonnal kitörlök…

Sőt folyamatosan nagyon szűk push up melltartókat hordtam mindig amikben levegőt sem kaptam hogy minél nagyobbnak szimuláljam őket

Azt is tudom hogy férfi előtt is szegyellném hogy kicsik, a nagyokat meg nagyon szívesen mutatnám…

Talán ezért volt csak egy kapcsolatom eddig amiben sokáig a melltartót sem vettem le….


Ezek ellenére a mai napig nem tudom megmagyarázni magamnak hogy miért nem csinaltattam meg mikor annyira utálom hogy kicsi a mellem és ott van egy karnyújtásnyira a megoldás… igaz drága de azért össze tudnám gyűjteni a rávalót

A saját gondolataim alapján felmerült bennem a kérdés hogy miért nem akarja minden kismellű nő a műtétet… hiszen van megoldás egy ekkora komplexust okozó dologra

Ahogy egyre többet kutattam rájöttem hogy mennyi híres és nem híres nőnek meg van csináltatva…

Es hogy mennyire gyönyörű tud lenni a szilikon mell

A gond csak az hogy már 31 éves vagyok és most már pazarlásnak érezném, kapcsolatom sincs meg ott van a fejemben hogy úgyis tudok csalni a push up melltartoval… konkrétan többször előfordult hogy megkérdezték hogy mikor csináltattam meg a mellem mert olyan durván feltoltam őket a nyakamig és tényleg úgy nézett ki mintha nagy lenne…


Egyszerűen félek is belevágni, meg hatalmas fájdalom és kórház fóbiám van de közben meg annyira irigylem a szilikon mellet a nőktől hogy félek hogy 10 év múlva meg jobban megbánom


Annyira csodálatos érzés lehet hogy melltarto nélkül van nagy kerek melled és minden ruha zseniális rajtad és férfi előtt sem félnél többé levetkőzni…

Mit gondoltok erről?



2023. máj. 8. 09:41
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem mindenkinek van baj a fejében. Vannak, akik el tudják magukat fogadni és nem csak a külsőségekkel foglalkoznak.
2023. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
92%
A linkelt cicik kifejezetten szépek, kár lenne hozzájuk nyúlni. Mármint késsel. :)
2023. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem tetszenek a szilikon mellek, mert se nem szép, se nem természetes bármennyire is úgy próbálják alakítani. Én is vékonyabb vagyok, de szerencsére nekem természetesen nagyobbak. Bár engem meg ez zavart sokaig, de szerintem ha kicsik lennének, azt is elfogadnám, sokáig olyat akartam. :)
2023. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
87%

Mert vannak nők, akiknek van eszük és nem akarják tönkrevágni a testüket felesleges beavatkozással, felesleges kockázatokkal, felesleges szenvedésekkel! Te csak a lufikat látod, ami nem csak gusztustalan sok pasinak, mert mű és nem természetes, de azt nem tudhatod, hogy közben meg milyen mellékhatásoktól, új beavatkozásoktól, korrekcióktól, hegektől szenved az a műnő. Meg aztán a fején, agyán a mellméret nem fog változtatni.


A kis mellnek is meg van az előnye pl. neked nem kell melltartó, ami baromi kényelmes lehet, mert szabadon ficánkolhatsz egy pólóban.


Amelyik pasinak meg meg kell műttetni a melledet, hogy elfogadjon téged, az kapja be magának!


Neked inkább pszichológus kéne, nem is értem, hogy sok nő miért nem megy, amikor az már állítólag TB-re is mindenkinek elérhető..! :)

2023. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
71%
Én is hasonló alkat vagyok, mindig szerettem így magam. Pasikat meg bármikor bárhol tudok fogni, a mostani párom is sportos, extrémen vagyonos, és igazi úriember. És neki nem tetszenek a mű mellek. Szóval minek csináltassam meg, ha így is megfogtam az Isten lábát?:D
2023. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
95%

Kicsi (bár a linkelt képnél azért nagyobb) és formás melleim vannak, és sose volt bajom velük. Nem lettek emiatt komplexusaim, és bár volt, hogy eltűnődtem azon, hogy lehetnének nagyobb melleim, ezek mindig csak kósza gondolatok voltak.

A vékony alkatomhoz jobban is illenek a kisebb mellek, illetve kényelmesebben is megvagyok velük; például hason is jól alszok és nem szenvedek annyi a melltartó vagy bikini vásárlással, mint némely nagyobb mellű barátnőm (na meg sokszor melltartó nélkül is el tudok jönni itthonról, nincs feltűnő különbség).

A férfiaktól sose kaptam negatív reakciót a mellméretem miatt, a párom (aki számomra az ideális férfi) szerint aranyosak és szereti, hogy pont elférnek a tenyerében. Nyilván ízlés kérdése, hogy kinek milyen mell jön be igazán, de amennyire a férfiak barátaimmal beszélgettem erről, a többségüket bármilyen méretű mell fel tudja izgatni, kevés az olyan, akinek csak a nagy vagy csak a kicsi jönne be igazán (de vannak ilyenek is).

Azért se csináltatnék műmelleket, mert nagyon szkeptikusok vagyok az ilyesmi dolgokkal szemben, egyszerűen nem akarnám, hogy bármilyen testrészem mű, vagy mesterségesen felturbózott legyen, taszító a gondolat. (Nyilván ha leszakadna a lábam és csináltatnék egy műlábat, az más kategóriába tartozna.) Számomra mindig a természetesség volt a fontos.

Ne tedd tönkre a testedet alaptalan félelmek és aggályok miatt. Tudom, írni könnyű, de a valódi megoldás az, ha megtanulod elfogadni magad és kényelmesen élni a bőrödben.

25/N

2023. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
93%
Többiek is jókat írtak. Nagyon korcs lett a világ, javaslom, hogy gyere le az instagram és egyéb toxikus helyekről. Jót fog tenni.
2023. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
96%

Tehát akkor a te logikád szerint akkor tulajdonképp az összes nő egy olyan rendellenességgel születik, amit kötelező műtétileg korrigálni?Mivel az összes nőnek kicsi és/vagy nem "szép" a melle ilyen olyan okokból.Tényleg.Mi számít nagynak?Mi számít szépnek?Arról még nem hallottál, hogy sok férfinek nem is tetszik a mű mell?


Emellett egészségügyi előnye sincs semmi egy implantátumnak, káros viszont lehet.Komplikált a műtét, sokáig gyógyul, nagyon drága.Minek???

2023. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
96%

"Annyira csodálatos érzés lehet hogy melltarto nélkül van nagy kerek melled"


A mű mellre is kell hordani melltartót, sőt.Te azt képzeled, hogy a mű csöcsre nem hat a gravitáció, esetleg a terhesség?

Ugyanúgy meglógósodik, ha nem hordasz hozzá melltartót, ráadásul hányadék lesz, ahogy fityeg a lógós melled alján az implantátum.Azt is újra kell olyankor csináltatni és kezdődik elölről.A mellfelvarrás ugyanez, az sem marad olyan, ugyanúgy kell melltartót hordani.

2023. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 Metionin ***** válasza:
100%
Ugyanilyen az alkatom és a mellem is mint a képen, eszem ágában sem lenne megműttetni. E az egyik ok, van, aki szereti, ami van neki. A másik, hogy szerintem ez a mindenkinek elérhető enyhe túlzás. Szerinted minden nőnek van fölös 1-2 millója ilyesmire? Ha így lenne, egy csomóan rohannának pl. szülés után megcsináltatni.
2023. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!