Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha már régóta minden nő...

Ha már régóta minden nő számára elérhető a mellműtét, akkor hogy hogy nem él vele minden kismellű/nem szép mellű nő?(én megbántam hogy nem lett műtét) Kifejtem lent

Figyelt kérdés

És ezt úgy kérdezem hogy nekem sincs megcsináltatva.

Kezdjük ott hogy minden általam nagyon szépnek tartott nőnek meg van csináltatva. Nem igazán látok olyat aki szép és mellé kicsi maradt a melle.


Nekem pont ilyenek a melleim, sokáig kerestem egy képet


[link]


Nagyon vékony filigrán alkatom van és pontosan ilyenek és ekkorák a melleim, szóval nagyon kicsik, de legalább a formájuk nem rossz

Igazából kamaszként nagyon komplexusos voltam miattuk aztán 16 évesen nőtt valami de kb akkorák is maradtak

Eléggé halogató ember vagyok meg hajlamos vagyok kizárni a rossz dolgokat és így szerintem bebeszéltem magamnak hogy végül is van mellem

De ruha alatt semmi nem látszik belőlük, észrevettem magamon hogy csak melltartóban merek mutatkozni és olyan képet amin látszik mennyire lapos vagyok azonnal kitörlök…

Sőt folyamatosan nagyon szűk push up melltartókat hordtam mindig amikben levegőt sem kaptam hogy minél nagyobbnak szimuláljam őket

Azt is tudom hogy férfi előtt is szegyellném hogy kicsik, a nagyokat meg nagyon szívesen mutatnám…

Talán ezért volt csak egy kapcsolatom eddig amiben sokáig a melltartót sem vettem le….


Ezek ellenére a mai napig nem tudom megmagyarázni magamnak hogy miért nem csinaltattam meg mikor annyira utálom hogy kicsi a mellem és ott van egy karnyújtásnyira a megoldás… igaz drága de azért össze tudnám gyűjteni a rávalót

A saját gondolataim alapján felmerült bennem a kérdés hogy miért nem akarja minden kismellű nő a műtétet… hiszen van megoldás egy ekkora komplexust okozó dologra

Ahogy egyre többet kutattam rájöttem hogy mennyi híres és nem híres nőnek meg van csináltatva…

Es hogy mennyire gyönyörű tud lenni a szilikon mell

A gond csak az hogy már 31 éves vagyok és most már pazarlásnak érezném, kapcsolatom sincs meg ott van a fejemben hogy úgyis tudok csalni a push up melltartoval… konkrétan többször előfordult hogy megkérdezték hogy mikor csináltattam meg a mellem mert olyan durván feltoltam őket a nyakamig és tényleg úgy nézett ki mintha nagy lenne…


Egyszerűen félek is belevágni, meg hatalmas fájdalom és kórház fóbiám van de közben meg annyira irigylem a szilikon mellet a nőktől hogy félek hogy 10 év múlva meg jobban megbánom


Annyira csodálatos érzés lehet hogy melltarto nélkül van nagy kerek melled és minden ruha zseniális rajtad és férfi előtt sem félnél többé levetkőzni…

Mit gondoltok erről?



2023. máj. 8. 09:41
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Az nem tűnt fel, hogy ezek a válaszok azután születtek, miután kijelentetted, hogy elolvasásra se méltattad a korábbi, segítő válaszokat?
2023. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

Az nem tűnt fel hogy ezeket a válaszokat rögtön a kérdés után kaptam mielőtt még bármit irtam volna?


De ha azután is kaptam volna, akkor már semmi gond nem lenne ilyen hanyas válaszokkal?


Meg szerencse hogy 2023ban sem frusztrációt vezet le itt senki, ráadásul NŐK írnak ilyet egy másik NŐNEK.


Amúgy üzenem a válaszolónak hogy 18 éves korom után itthon is és külföldön is volt egy pár fashion modell szerződésem, de meg lehet hogy az itthoni glamour magazinban is lattal sok evvel ezelőtt, szóval nem, az arcomról aztán nem fog eszedbe jutni hogy miért vagyok ilyen ronda ha már van plasztika…

2023. máj. 15. 11:11
 43/59 anonim ***** válasza:
92%
Ha már divatlapon is szerepeltél, akkor pláne érthetetlen, hogy miért vagy ennyire önbizalomhiányos a testeddel kapcsolatban.
2023. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
69%
31 évesen pazarlás? Viccelsz? Még bőven van előtted 15 év aktív éved, miért fosztanád meg magad az áhított tökéletességtől? Lépd meg, mert csak sóvárgás fog maradni.
2023. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim válasza:
100%
Gondolom az egyértelmű, hogy aki elégedett a kicsi mellével, az azért nem csinálja meg, mert ő tetszik magának így is. Vagy esetleg nem akarja bevállalni a kockàzatokat. De ha te ilyen szinten elégedetlen vagy vele évek óta, akkor vagy egx oszichológushoz lenne érdemes elmenned vagy pedig csináltasd meg. De csak akkor, ha nem félsz tőle vagy ilyesmi és igazán akarod.
2023. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!


Itt az én történetem, ha szeretnéd olvasd el:

Kamaszkoromban nem elég hogy a többiek hamarabb értek de jóval bőségesebben is lettek megáldva mell téren mint én. A végleges méretem kisebb mint a képen amit küldtél szemléltetésül. Nagyon rosszul viseltem, kellemetlenül éreztem, szégyeltem magam miatta. (de nem probáltam meg push-upokkal nagyobbnak feltüntetni mert féltem hogy ha egyszer lekerül rólam a ruha sokkal kellemetlenebb lesz mintha már előre tudnák mire számíthanak) A fiúk gúnyolodtak rajtam főleg tesi órán amikor az osztálytársaim hatalmas mellei ugráltak futás közben az enyémek meg meg se rezdüldtek, álltak mintha csak betonból lennének. Sokat álmodoztam én is hogy mi lenne ha nagyobbak lennének, szinte mindig ezen járt az agyam, és a történetedben az akkori önmagamra ismertem.


De akkor miért nem élek ilyen műtétekkel? A fiúk/férfiak már nem gúnyolódnak rajtam sőt nem jelentett problémát felszedni őket. (Még olyan férfiakat is aki nagy melleket részesítették előnyben, imádják :P mert a mell az mell mindegy mekkora ;) )

És mert azóta már nem bánt, szeretem őket, és nem félek már levetkőzni a partnerem előtt, a halószobában kiválóan működik a kémia :D le sem tudja venni róluk a kezét. Valamelyik előttem válaszoló küldött képeket kis mellű modellekről hasonlókba én is belefutottam és szerintem gyönyörűek és a hozzájuk hasonló nők segítettek elfogadni magam. Úgyérzem ilyen műtét után nem lennék önmagam.


Köszönöm ha elolvastad.


De nyilván a saját tested így a döntés a mi véleményünktől független. Tedd amitől jobban érzed magad hiszen 3 lehetőséged van, vagy elfogadod magad vagy megvalósítod az álmod vagy továbbra is ezzel a megőrjítő komplexussal élsz tovabb. Bármelyiket is választod mindenképp magadért tedd hogy végre megszabadulhass ettől a stressztől és ne a férfiakért, mert akit sikerült az ágyba csábítanod az nem fog a melleid miatt viszakozni hidd el.


De itt egy másik válasz is a kérdésedre hátha ezzel is tudok segíteni:

Ahogyan te is vonzónak találod a szilikon melleket úgy más a csöpp apró melleket találja vonzónak. Ezért jó hogy különbözőek vagyunk, mert így nekünk sorstársanak is van esélyünk műtétek nélkül is.


Meg B-tervként ott van popsival hódítás is :D

2023. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Az írásaid alapján pszichológusra lenne először szükséged, nem mellnagyobbításra. Keress fel egy jó szakembert, aki rendbe teszi a lelked, utána, ha még mindig szilikont akarsz, csináltasd meg.
2023. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

Igazából a férfiak engem nem érdekelnek ebből a szempontból, mert nem akarok együtt lenni eggyel sem, így egyik sem fog látni meztelenül…

De ha látna az plusz egy indok lenne a műtétre mert biztos nem vetkoznek le így előtte….


Én azt gondolom már így maradok, valószínűleg az is a problémám hogy nem tudom magamnak megfogalmazni hogy miért nem csinaltatom meg mikor ennyire jó és szép dolognak tartom és egy szép not Szerintem meg sokkal szebbé tesz a kerek nagy szilikon


Nagy tortúra, midenesetre azt sajnalom hogy a szilikonos nőkkel ellentétben én így nem fogom tudni megtapasztalni hogy milyen érzés nőként mellel élni… ezt irigylem tőlük

2023. júl. 20. 22:13
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése megértem. De valamit akkor is tenned kell ez ügyben. Hidd el a legrosszabb/legsértőbb kritikákat mindig magunk ellen tudjuk megfogalmazni, és ez ha ez ellen nem teszünk semmit akkor csak beleőrűlünk szép lassan, és saját magunk ellenségévé válunk. És 30 évesen még bőven fiatal vagy ahhoz hogy így végezd. Tapasztalatból mondom ezeket.

Miútán sikerült elfogadnom magam és a saját szépséget megtalálnom magamban azóta olyan érzésem van mintha egy tonna súlytól szabadultam volna meg. És neked is meg kell találnod azt az útat hogy meg tudj szabadulni ettől a komplexustól, magadért és hogy tud élvezni az életed.


Hogy miert nem tudod megfogalmazni magadnak miért nem csinálod meg arra csak tippelni tudok. Pl. tudatalat jobban félsz attól hogy az eredmény nem olyan lesz mint amit megálmodtál,vagy olyan lesz de magadon mégse fog úgy tetszeni és már nem fogod tudni ugyanolyanra vissza csinálni(úgy érzed nem illik hozzád, nem áll olyan jól mint másoknak stb) vagy a macera amivel a folyamat jár (felépülés, fájdalmak, apró változások napi tevékenységekben amiket kis mellekkel megtehettél de naggyal már nem teheted stb), esetleg maga a kés alá fekvés rémiszt meg annyira hogy elbizonytalanítson.


Mindenesetre kivánom hogy egyszer megtaláld a boldogságot akár kis akár nagy mellekkel.


tegnap 12:09-es válaszoló voltam.

2023. júl. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Igazából egyáltalán nem utálom a melleimet mert ahogy mutattam olyanok mint a fotón

Valószínűleg csak azt sajnalom hogy kimaradok abból hogy tudjam milyen ténylegesen mellekkel élni amire ugye lenne lehetőség ha megcsináltatnam

Meg látom hogy nagyon sokan ellene vannak de nekem tényleg nagyon tetszik a mű hatású szilikonmell

Ettől függetlenül mivel nem lesz kapcsolatom, így mindig is tudok majd csalni a melltartoval és senki nem lát meztelenül

Valószínű vissza fog meg térni a gondolat, de szerintem mar így maradok

Nem push up bikinit viszont sosem fogok felvenni

2023. júl. 21. 02:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!