Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha már régóta minden nő...

Ha már régóta minden nő számára elérhető a mellműtét, akkor hogy hogy nem él vele minden kismellű/nem szép mellű nő?(én megbántam hogy nem lett műtét) Kifejtem lent

Figyelt kérdés

És ezt úgy kérdezem hogy nekem sincs megcsináltatva.

Kezdjük ott hogy minden általam nagyon szépnek tartott nőnek meg van csináltatva. Nem igazán látok olyat aki szép és mellé kicsi maradt a melle.


Nekem pont ilyenek a melleim, sokáig kerestem egy képet


[link]


Nagyon vékony filigrán alkatom van és pontosan ilyenek és ekkorák a melleim, szóval nagyon kicsik, de legalább a formájuk nem rossz

Igazából kamaszként nagyon komplexusos voltam miattuk aztán 16 évesen nőtt valami de kb akkorák is maradtak

Eléggé halogató ember vagyok meg hajlamos vagyok kizárni a rossz dolgokat és így szerintem bebeszéltem magamnak hogy végül is van mellem

De ruha alatt semmi nem látszik belőlük, észrevettem magamon hogy csak melltartóban merek mutatkozni és olyan képet amin látszik mennyire lapos vagyok azonnal kitörlök…

Sőt folyamatosan nagyon szűk push up melltartókat hordtam mindig amikben levegőt sem kaptam hogy minél nagyobbnak szimuláljam őket

Azt is tudom hogy férfi előtt is szegyellném hogy kicsik, a nagyokat meg nagyon szívesen mutatnám…

Talán ezért volt csak egy kapcsolatom eddig amiben sokáig a melltartót sem vettem le….


Ezek ellenére a mai napig nem tudom megmagyarázni magamnak hogy miért nem csinaltattam meg mikor annyira utálom hogy kicsi a mellem és ott van egy karnyújtásnyira a megoldás… igaz drága de azért össze tudnám gyűjteni a rávalót

A saját gondolataim alapján felmerült bennem a kérdés hogy miért nem akarja minden kismellű nő a műtétet… hiszen van megoldás egy ekkora komplexust okozó dologra

Ahogy egyre többet kutattam rájöttem hogy mennyi híres és nem híres nőnek meg van csináltatva…

Es hogy mennyire gyönyörű tud lenni a szilikon mell

A gond csak az hogy már 31 éves vagyok és most már pazarlásnak érezném, kapcsolatom sincs meg ott van a fejemben hogy úgyis tudok csalni a push up melltartoval… konkrétan többször előfordult hogy megkérdezték hogy mikor csináltattam meg a mellem mert olyan durván feltoltam őket a nyakamig és tényleg úgy nézett ki mintha nagy lenne…


Egyszerűen félek is belevágni, meg hatalmas fájdalom és kórház fóbiám van de közben meg annyira irigylem a szilikon mellet a nőktől hogy félek hogy 10 év múlva meg jobban megbánom


Annyira csodálatos érzés lehet hogy melltarto nélkül van nagy kerek melled és minden ruha zseniális rajtad és férfi előtt sem félnél többé levetkőzni…

Mit gondoltok erről?



2023. máj. 8. 09:41
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy itt van madison beer

Képzeld el milyen szarul nézne ki eh a ruha rajta a mellei nélkül

2023. máj. 11. 12:27
 32/59 anonim ***** válasza:
85%
Jo. Hat csináltasd meg 😄 31 evesen abszolút nem keso, de szamolj azual hogy x evente csereni kell, vagy ha rosszul csinalja a sztar doki mert barkivel elofrdul legyen penzed korrekciora! Sol sikert!
2023. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, hogy minek tetted fel a kérdést, ha utána semmibe veszed a válaszokat. Mindegy, ennek kapcsán már írtak mások.

Kérdező, minket úgyse fogsz meggyőzni. Mi leírtuk a véleményünket, az nem fog változni. Ellenben te harmincegy évesen egyáltalán nem vagy elkésve, ha erre vágysz. Szerintem butaság, de a te testedről van szó. Nem értem, hogy miért nem vágsz bele, ha láthatóan ennyire, de ennyire központi téma nálad a mellnagyobbítás. Akkor csináld meg, annak semmi értelme sincs, hogy idegeneknek próbálod sorolni az előnyöket.

Kis mellekkel is lehet bármilyen ruhákat hordani, csak méretre kell igazítani. Csak néhány példa néhány kedvenc ruhatervezőimtől:

[link]

[link]

[link]

[link]

25/N (#7)

2023. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 Metionin ***** válasza:
68%
34. Yep, ezek pont hogy nagyobb mellel lennének közönségesek. Meg kell találni a megfelelő szabást és annyi. Jobban belegondolva vannak ruháim, amiket már egy B-s mellel sem mernék felvenni.
2023. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

Azért irtam ide mert ezt nem tudom kivel megbeszélni

Én magam sem tudom hogy pontosan mi tart vissza, mert midig is irigyeltem a szilikonmellet, ahogy irtam


Valószínűleg az is hogy volt már egyszer egy műtétem és amikor a kézfejembe beszúrták a tűt sírógörcsöt kaptam annyira fajt és el is ájultam… nem tudom egy ilyen finnyás nyámnyila hogy bírna ki egy ilyen műtétet me utána az idegen anyagot a testben. De közben meg kamasz korom óta ámulva néztem hogy ilyen pici semmi mellű nőknek lehet nagy kerek melle


Szégyenlős is vagyok, tudom hogy szilikonnal sokkal könnyebben levetkőznék férfi előtt is mivel tudom hogy nekik számít a mell…

Egyszerűen csak sajnalom hogy kimarad az életemből ez a tapasztalat hogy milyen érzés lehet ha van melled és van dekoltazsod egy kivágott ruhában

Nem szeretnék ilyesmivel pszichológushoz menni, ezért irtam ide

2023. máj. 11. 14:18
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fura ahogy gondolkozol kérdező. A szilikonmell nem fogja megoldani a problémád.

Én annyit tudok elmondani ha a pasik vagy egy pasi miatt csináltatsz bármilyen beavatkozást az már régen rossz.

Nem olvastam el minden hozzászólást de amit te írtál azt igen.

Hadd mondjam el, hogy ha már most félsz és kétségeid vannak ne is fogj bele.

Semmi baj nincs a kis mellekkel.

Nagyon csinos tud lenni egy nő azokkal is.

Amiket linkeltél sztem kifejezetten csúnyák.

Mondom ezt úgy, hogy 600cm van a melleimben. Kerek, közepesen magas profilú gél implantátumok.

Azóta nem hordok melltartót, hogy megcsináltattam a melleimet kivéve a sportolás.

A vágás a mell alatt történt és a műtét utáni közvetlen rövid 20 perces kezelésnek köszönhetően nem látszik a heg sem.

Most tulajdonképpen sok mindent írhatnék erről saját tapasztalatból ha van kérdésed megválaszolom.

De valóban azt tudom mondani, hogy ne mások kedvéért változtass és ha egy kicsit is úgy érzed hogy, neked ez fájdalmas lesz vagy, hogy ezt nem fogod kibírni és kétségeid vannak akkor szerintem engedd el ezt a dolgot.

2023. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy bele fogok tudni vágni egyébként, valószínű csak így utoljára le akartam tisztázni magamban a dolgot

Én így vagyok vele hogy csak akkor csináljunk valamit ha mindent kihozunk belőle és ahhoz nekem már 10 éve meg kellett volna csinaltatnom, de akkor nem volt aktuális meg nem vetkoztem le senki előtt, azt hittem elég lesz mindig a push up meg hogy csak olyan ruhát veszek fel amihez jó a push up


Viszont az irigységet a szilikon mellu nők iránt biztos hogy nem fogom tudni elengedni és hogy mennyire jó lehet hogy minden ruha zseniálisan all rajtuk

Meg levetkozni sem akarok így férfi előtt, az biztos

Bántottak már a kis melleim miatt és az megmaradt bennem eléggé hogy ne akartam mutogatni


De nem firtatom tovább mert tudom hogy vagy elmegyek az orvoshoz és meglesz a műtét vagy nem, nincs köztes állapot, ezen itt nem lehet segíteni

2023. máj. 14. 16:03
 38/59 A kérdező kommentje:

34, na de ez az, nekem egyszerűen nem tetszik ha egy no ilyen lapos a ruha alatt, push up nélkül én is pint ilyen lapos vagyok mint ezek a modellek


Nekem ez tetszik


[link]


Nyilván a második kép

Ez a no egyébként vs modell, ő is 30 felett már szülés után csinaltatta meg

Egyszerűen annyira jó dolognak tartom hogy lapos mellbol lehet ilyet és meg lehet tapasztalni hogy van mellunk


Egyszerűen csak túl drasztikusnak tartom a műtétet, felek magamtól hogy mi lenne velem

2023. máj. 14. 16:08
 39/59 anonim ***** válasza:
91%
Akkor csináltasd meg a melleidet, de az egyszerűen nevetséges, hogy itt próbálod sajnáltatni magadat harmincegy évesen.
2023. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Teljesen normális stílusban válaszoltak neked a hozzászólók, bár ezt nem tudhatod, ha annyira nem tiszteled őket, hogy elolvasd, amit neked írtak.


A válaszok, idézem:


Azért, mert te egy lelkisérült agyatlan szerencsétlen vagy, az nem jelenti azt, hogy minden más nő is az.


Lehet, ha meglátnám az arcod, arra gondolnék, ha léteznek ma már műtétek, a te arcod miért olyan ronda, amilyen.


🤣🤣🤣🤣🤣

Hat kedves 21-es remelem ilyen normálisak veled is az emberek körülötted, ha neked ez bejön

2023. máj. 15. 10:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!