Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha már régóta minden nő...

Ha már régóta minden nő számára elérhető a mellműtét, akkor hogy hogy nem él vele minden kismellű/nem szép mellű nő?(én megbántam hogy nem lett műtét) Kifejtem lent

Figyelt kérdés

És ezt úgy kérdezem hogy nekem sincs megcsináltatva.

Kezdjük ott hogy minden általam nagyon szépnek tartott nőnek meg van csináltatva. Nem igazán látok olyat aki szép és mellé kicsi maradt a melle.


Nekem pont ilyenek a melleim, sokáig kerestem egy képet


[link]


Nagyon vékony filigrán alkatom van és pontosan ilyenek és ekkorák a melleim, szóval nagyon kicsik, de legalább a formájuk nem rossz

Igazából kamaszként nagyon komplexusos voltam miattuk aztán 16 évesen nőtt valami de kb akkorák is maradtak

Eléggé halogató ember vagyok meg hajlamos vagyok kizárni a rossz dolgokat és így szerintem bebeszéltem magamnak hogy végül is van mellem

De ruha alatt semmi nem látszik belőlük, észrevettem magamon hogy csak melltartóban merek mutatkozni és olyan képet amin látszik mennyire lapos vagyok azonnal kitörlök…

Sőt folyamatosan nagyon szűk push up melltartókat hordtam mindig amikben levegőt sem kaptam hogy minél nagyobbnak szimuláljam őket

Azt is tudom hogy férfi előtt is szegyellném hogy kicsik, a nagyokat meg nagyon szívesen mutatnám…

Talán ezért volt csak egy kapcsolatom eddig amiben sokáig a melltartót sem vettem le….


Ezek ellenére a mai napig nem tudom megmagyarázni magamnak hogy miért nem csinaltattam meg mikor annyira utálom hogy kicsi a mellem és ott van egy karnyújtásnyira a megoldás… igaz drága de azért össze tudnám gyűjteni a rávalót

A saját gondolataim alapján felmerült bennem a kérdés hogy miért nem akarja minden kismellű nő a műtétet… hiszen van megoldás egy ekkora komplexust okozó dologra

Ahogy egyre többet kutattam rájöttem hogy mennyi híres és nem híres nőnek meg van csináltatva…

Es hogy mennyire gyönyörű tud lenni a szilikon mell

A gond csak az hogy már 31 éves vagyok és most már pazarlásnak érezném, kapcsolatom sincs meg ott van a fejemben hogy úgyis tudok csalni a push up melltartoval… konkrétan többször előfordult hogy megkérdezték hogy mikor csináltattam meg a mellem mert olyan durván feltoltam őket a nyakamig és tényleg úgy nézett ki mintha nagy lenne…


Egyszerűen félek is belevágni, meg hatalmas fájdalom és kórház fóbiám van de közben meg annyira irigylem a szilikon mellet a nőktől hogy félek hogy 10 év múlva meg jobban megbánom


Annyira csodálatos érzés lehet hogy melltarto nélkül van nagy kerek melled és minden ruha zseniális rajtad és férfi előtt sem félnél többé levetkőzni…

Mit gondoltok erről?



2023. máj. 8. 09:41
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy valakinek nagy a melle/mű melle van, még nem áll rajta minden ruha zseniálisan, sőt.

Főleg, ha egyébként egy vékony derekú, vékony alkatú nőnek van nagy melle, nyugodt lehetsz benne, hogy kb sehol nem kap magára ruhát, ahol földi halandók reális áron vásarolnak.Sovány laposakra, meg dagadt nagymellűekre van csak ruha mindenhol.

2023. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
92%
Én például ilyen melleket szeretnék, amit te linkeltél. Az enyém nem hatalmasak, de lógnak, nem kicsit. Nem kéne nagy mell, se szilikon mell. Aki képben van az tudja, hogy most a mellkisebbítés a divat. Ilyen szép kis formás mellekhez nem kell melltartó, a sport, alvás és szex is egyszerűbb. Ha egyszer megcsináltatom a melleimet akkor ilyenre csináltatom. Hogy eddig miért nem tettem? Mert akinél én meg merném műttetni az kétmillió. A testemre nem fogom sajnálni a pénzt, így maradnak a legjobb sebészek. Kinek van felesleges kétmilliója? Aztán ott van az is, hogy ez egy komoly műtét, nem egy fogtömés. Lehetnek komplikációk, fájdalmak, hegesedés.. Aztán jön egy terhesség és hazavágja mindezt. De azért még én is gondolkodom rajta, de úgyse lesz belőle semmi.
2023. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként engem is nagyon zavart hogy kicsik a melleim.

Mostmár sikerült elfogadnom magam, és ha lenne rá pénzem akkor sem műtétném meg.

Sokkal kényelmesebb is így. Tudok hason fekve aludni, sokszor nem is kell melltartót hordanom. Könnyebb a ruha vásárlás, sok minden jól áll. Ha nyitottabb felső van rajtam sokkal kevésbé lesz közönséges hatása.

2023. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a képen látható mellnél kisebb cicim van és mégsem szeretném megműteni.Soha semmilyen negatív dolog nem ért ez miatt és semelyik férfi se tett megjegyzést arra,hogy egy nagyobb férfi kézben elveszik kb a mellem.Feleslegesnek tartom megműteni a melleimet.Ha valóban muszáj lenne akkor viszont igen.
2023. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
81%
Engem ilyenkor mindig az lep meg, hogy mire vannak ráfixálódva az emberek, mármint miért csak arra. Lehet, ha meglátnám az arcod, arra gondolnék, ha léteznek ma már műtétek, a te arcod miért olyan ronda, amilyen.
2023. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
79%
Mert szerintem a szilikon nem szexi
2023. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos itt nem mellben van baj, hanem fejben.
2023. máj. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
91%
Az én alkatom is hasonló, melleim is. Miért is kéne minden nőnek tökéletes formájú és nagyságú mellei legyenek? Nem vagyunk egyformàk és ez így van rendjén. Jelzem, nekem a melleim miatt sosem ért hátrány. Egész télen nem hordtam melltartót a kötött pulcsik miatt, mert hát úgysem látszik semmi, és startból utálom a melltartók viselését, számomra eddig előny. :D
2023. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Örülök hogy írtak üzenetet és figyelmeztettek hogy milyen stílusban írkálnak itt megint, így nem kell beleolvasnom
2023. máj. 9. 20:51
 20/59 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális stílusban válaszoltak neked a hozzászólók, bár ezt nem tudhatod, ha annyira nem tiszteled őket, hogy elolvasd, amit neked írtak.
2023. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!