Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha már régóta minden nő...

Ha már régóta minden nő számára elérhető a mellműtét, akkor hogy hogy nem él vele minden kismellű/nem szép mellű nő?(én megbántam hogy nem lett műtét) Kifejtem lent

Figyelt kérdés

És ezt úgy kérdezem hogy nekem sincs megcsináltatva.

Kezdjük ott hogy minden általam nagyon szépnek tartott nőnek meg van csináltatva. Nem igazán látok olyat aki szép és mellé kicsi maradt a melle.


Nekem pont ilyenek a melleim, sokáig kerestem egy képet


[link]


Nagyon vékony filigrán alkatom van és pontosan ilyenek és ekkorák a melleim, szóval nagyon kicsik, de legalább a formájuk nem rossz

Igazából kamaszként nagyon komplexusos voltam miattuk aztán 16 évesen nőtt valami de kb akkorák is maradtak

Eléggé halogató ember vagyok meg hajlamos vagyok kizárni a rossz dolgokat és így szerintem bebeszéltem magamnak hogy végül is van mellem

De ruha alatt semmi nem látszik belőlük, észrevettem magamon hogy csak melltartóban merek mutatkozni és olyan képet amin látszik mennyire lapos vagyok azonnal kitörlök…

Sőt folyamatosan nagyon szűk push up melltartókat hordtam mindig amikben levegőt sem kaptam hogy minél nagyobbnak szimuláljam őket

Azt is tudom hogy férfi előtt is szegyellném hogy kicsik, a nagyokat meg nagyon szívesen mutatnám…

Talán ezért volt csak egy kapcsolatom eddig amiben sokáig a melltartót sem vettem le….


Ezek ellenére a mai napig nem tudom megmagyarázni magamnak hogy miért nem csinaltattam meg mikor annyira utálom hogy kicsi a mellem és ott van egy karnyújtásnyira a megoldás… igaz drága de azért össze tudnám gyűjteni a rávalót

A saját gondolataim alapján felmerült bennem a kérdés hogy miért nem akarja minden kismellű nő a műtétet… hiszen van megoldás egy ekkora komplexust okozó dologra

Ahogy egyre többet kutattam rájöttem hogy mennyi híres és nem híres nőnek meg van csináltatva…

Es hogy mennyire gyönyörű tud lenni a szilikon mell

A gond csak az hogy már 31 éves vagyok és most már pazarlásnak érezném, kapcsolatom sincs meg ott van a fejemben hogy úgyis tudok csalni a push up melltartoval… konkrétan többször előfordult hogy megkérdezték hogy mikor csináltattam meg a mellem mert olyan durván feltoltam őket a nyakamig és tényleg úgy nézett ki mintha nagy lenne…


Egyszerűen félek is belevágni, meg hatalmas fájdalom és kórház fóbiám van de közben meg annyira irigylem a szilikon mellet a nőktől hogy félek hogy 10 év múlva meg jobban megbánom


Annyira csodálatos érzés lehet hogy melltarto nélkül van nagy kerek melled és minden ruha zseniális rajtad és férfi előtt sem félnél többé levetkőzni…

Mit gondoltok erről?



2023. máj. 8. 09:41
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
85%
Értjük kérdező.Elolvastad a válaszokat és nem tetszett.Ez van, akkor csináltasd meg a melled és nyavajogj.
2023. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

21 igen látom hogy a 22 is milyen normális stílusban válaszolt, gondolom pont ilyen lehet a többi

Ha egy komplexusom ide kiírom, akkor valószínű elég sebezhető vagyok a témával kapcsolatban és nem akarom a gúnyolódást olvasni

22 nem olvastam el egyet sem az utolsó kettőn kívül és ezek után nem is fogom

2023. máj. 10. 02:03
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem gúnyolódott rajtad és a #22-es válasza is csak azután született, miután leírtad, hogy semmibe veszed a válaszolók hozzászólásait. Erre nyilván nem a legkedvesebb módon fog reagálni.

Bár igaza van: csináltasd meg a melleidet és kész. Sok sikert hozzá.

2023. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

Az üzenet:

Kedves kérdező, inkább itt válaszolok, reagálok kérdesedre, felvetésedre mint a habzó szájú hozzászólók között.

Szerintem egy nagyszerű lehetőség a mellműtét a világba,


Ilyen üzenet után talán érthető hogy nem szerettem volna az eleve gyenge idegeimmel elkezdeni olvasni…


[link]

És igen jó lenne ha bele tudtam volna vágni, hogy megtapasztalhassam ezt nőként mielőtt meghalok hogy VAN mellem és egy ilyen felső így all rajtam

De a bantast nem fogom

2023. máj. 10. 09:12
 25/59 anonim ***** válasza:
100%

Igazán elolvashattad volna magadnak a válaszokat, elvégre neked szólnak, neked íródtak segítő szándékkal.

Szerintem ostobaság lenne megcsináltatni a melleidet, mert az önbizalomhiányodon nem segítene, de a te tested és a te életed. Ha úgy érzed, vágj bele.

2023. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
#24 Köszönöm.Pont így van.
2023. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a kismell sokkal szebb, mint a nagy. En ezert nem csinaltattam meg. Am meg 31 evesen lool miert lenne keso??

En mindigis max azert akartam hogy fel tudjak venni olyan felsoket amiknek nyitott a hata, de ezenkivul semmi mas hasznat nem latom. En aldom az eget, hogy kicsi a mellem, ha ranezek egy nagy mellre azt gondolom szegeny de koveriti.

2023. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

Pont az a jó a műtétben hogy nagyon sovány lányoknak is lehet nagy kerek melle, elérve ezzel a homokóra alakot.. ugye van a 90 60 90 álomméret

Es igen, el lehet felejteni a melltartót és úgyis lesz mell a ruha alatt…

Az ára meg igen sok, de azért nem egy olyan összeg amit me lehetne összespórolni, sőt részletben is lehet fizetni

2023. máj. 11. 11:44
 29/59 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem draga.. de nagyon el tudjak rontani es megszivod kb eletre… nagyon sok a kokler de azok is elronthatjak akik amugy profik.. en tuti max kisebbitesre mennek, ha nagy lenne a mellem vagy akkor rakatnek be, ha nullas az alap. De a jelenelgi mellem icipict nagyobb mi t amit linkeltel es szerintem tokeletes.
2023. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

[link]

De hogy melltarto nélkül ilyen dekoltázsod legyen azt semmi nem írja felül


Nyilván ha már ott tartanék akkor jól választanék orvost

Rengeteg sebész csinálja meg pl a feleségének is

2023. máj. 11. 12:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!