Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Igaz, hogy botox nélkül...

Igaz, hogy botox nélkül maximum 23 éves korig néz ki jól valaki és 35 után már szükségesek plasztikai beavatkozások is?

Figyelt kérdés

23 éves korban már beindulnak az öregedési folyamatok, kialakulnak a ránckezdemények, a szervezet elkezd leépülni, nem segítenek már a drogériás szérumok sem, így valamilyen beavatkozással kell kompenzálni ezt az egész leépülést, különben utána már sem a nők, sem a férfiak nem fognak jól kinézni. Szerintem. De várok más véleményeket, nézőpontokat. Csak olyanokat ne légyszi, hogy a botox drága és hasonlók.


26/N, (botox párti)



márc. 27. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, igaz
Nem, nem igaz
Nem tudom
Igaz is, meg nem is
Kit érdekel?
20 szavazat
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
88%

Így van. Sőt, a 12évesek is màr ràncosak mifelénk, délen, nekik is botokszot!


Ha nem azt, akkor kötelettt!

márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem 45 nél kezd megereszkedni a bőr mintha 1 számmal nagyobb lenne. Olyankor màr nem árt feltölteni. fiatalabb arcbőrt nem jó ötlet "nyújtani" töltésekkel.


baloldalon 35 éves jobb oldalon 45

[link]

márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Habár a jobboldali inkabb 55 éves..
márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: ezek nem igazi emberekről készült képek. A jobb oldali vagy 60 évesnek néz ki.
márc. 27. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ember függő. Van aki későn kezd el ráncosodni, van aki tényleg hamar ráncos lesz. Viszont nézd meg a botoxolós hírességekről a képeket.
márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy.
márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen genetikával vagy rossz életmóddal lehet hogy így van. Az én baráti körömben sok 25-35 körüli nő van, én is ez a korosztály vagyok. Ez a generáció már szinte tinédzser kora óta hozzáfér a fényvédőkhöz, profi bőrápolási termékekhez, hasznos információkhoz. A ráncokat nem töltögetni kell, hanem amennyire lehet megelőzni. Mindennapos fényvédelemmel, megfelelő folyadékbevitellel, és minőségi termékkekel, nem random drogériás szarokkal. De amúgy egy 30 alatti nőnek még ezek nélkül sem kéne ráncos legyen a bőre, nem tudom te milyen múmiákkal találkozol.

Alapvetően elég hiú vagyok, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy majd később valamilyen feltöltést is igénybe veszek. Na de nem ilyen baromi fiatalon. Aki huszonévesen botoxoltat, az nagyon szarul fog kinézni 40 évesen, mikor egy csomó nő meg aki szimplán odafigyel magára, az még tök szép olyankor.

márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nézz utána, sok cikk van arról, hogy a gen z miért néz ki öregebbnek a gen y-nál, és ez az egyik ok. Tizen-, huszonévesen elkezdik töltögetni mindenüket, elkezdenek botoxolni, amitől befagy az arcuk, és a mozgó arcot a fiatalsággal párosítjuk, a botoxszal zsibbasztottat meg az idősekkel.
márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

33 éves vagyok, idén leszek 34. Huszonévesnek néznek.


Odafigyelek az egészségemre, nem eszem meg minden szart, napi minimum 2 liter vizet iszom (mást nem iszom, legfeljebb csak frissen facsart gyümölcslevet), csak vegán terméket kenek az arcomra, hideg vízzel sokat mosok arcot, kialszom magam, nem élek káros szenvedélyekkel (kávé, cigi, alkohol, drog), igyekszem helyén kezelni a stresszt, nem vagyok idegbeteg, 8-16 vagy 9-17/18-ig dolgozom, szeretek mozogni.

Nálam az arcápolási rutin is csak annyi, hogy reggel megmosom az arcom hideg vízzel, este lemosom a sminket (smink nálam csak fekete szemceruza és fekete szempillaspirál), arckrémet is inkább csak este használok.


A botox és a hozzá hasonló művi beavatkozásokat simán el lehet kerülni, ha valaki tesz érte. De a hozzád hasonlók csak a könnyebbik utat szeretik választani, ami egyébként pedig nem kifizetődő. 😉

márc. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!