Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk, ti hogy fogadnátok, ha...

Fiúk, ti hogy fogadnátok, ha a barátnőtöknek csőmelle lenne?

Figyelt kérdés
Például még nem láttátok egymást meztelenül, aztán eljönne a nap és meglátnátok a csajotokat csőmellel. Nem ilyen ultra durvára gondolok, de azért látszódna. Mennyire venné el a kedveteket?
2010. dec. 20. 19:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

ha meg lenne rá a lehetőségem anyagiak terén és a családom is támogatna és mögöttem állna,akkor mindenképpen megcsináltatnám :)

téged ez úgyis egész életedben zavarni fog,még ha a leendő barátodat nem is,mert szeret.

gondolj bele mennyivel jobb érzés egy általad kiválasztott mell mérettel és formával élni :D milyen felszabadult lehetnél vele :)


20L

2010. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2%
szegényke:(
2010. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 bénabéla11 válasza:
41%

én megoperáltatnám...az utolso előttinek van igaza...és mi az h elvárható h szeressen igy is ugy is...hihetetlen...ugy értem, most még nem is vagytok rendesen egy pár...még nem alakult ki igazán...ez is számit ám...ugyanugy ahogy az arcod, vagy a feneked, a lelked...a kisugárzásod...ez is fontos...


nem lehet mindenre azt mondani h fogadj el ahogy vagyok...mert ha még neked is nehezen megy, akkor másnak is...


operáltasd meg...ha nemsikerul, akkor mégegyszer...ha támogatnak...nem lehet baj...


a hideg kiráz ezektől a "fogadj el ahogy vagyok..."mondatoktól...ugyértem, nem tündérmesében élünk...mindenki tegye meg a maximumot, hogy kihozza magából a testi lelki agyi maximummot...ez igy fer, nem magaddal szemben hanem a pároddal szemben...

2010. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerinetm nem vészes az ilyen mell. Nálunk a gimiben volt egy csaj, akinek a melle szerintünk iszonyúan nézett ki: a fele nagyságú volt a barna folt, akkora, mint egy tenyér. (Láttuk az öltözőben tesióra előtt.) A csajt az osztálytársunk vette feleségül és teljesen odavan érte még most is, csöpög a nyála, ha ránéz a feleségére.


Úgy vagyok vele, hogy mire odáig eljuttok, hogy a srác levegye a melltartódat, már akkor is szépnek fogja látni, ha köldökig ér. (Na jó, picit túloztam. De nem ez fogja igazán érdekelni.)

Viszont meggondolandó, hogy megműtesd, ha akarod, a saját lelki békéd miatt. De javaslom, hogy várj vele, próbáld ki a szerelmeddel, ő vajon mit szól hozzá. Valószínűleg nem fogja zavarni. És te még akkor is - amikor boldog vagy, hogy megtaláltad az igazit, aki olyannak fogad el, amilyen vagy - dönthetsz úgy, hogy még szebb leszel. És ezzel adhatsz egy újabb löketet a boldogságotoknak.

2010. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez álszent szöveg, meg szeretnénk ezt hinni. Attól, hogy nem fordul sarkon meg rohan ki a szobából, hiába szeret, nem vaksi, attól még látja, hogy anyám, nem egy szép mell. Ez nem választás kérdése, ettől nem paraszt egy pasi sem, ez egyszerű esztétika... Ez olyan, hogy nekem sem tetszett a pasim mellkasa, mikor olyan beesett volt (tyúkmell), persze nem hagytam ott, meg nem mondtam neki, de hát azért akkor sem voltam úgy vele, hogy jaj a gyönyörű szobor-szerű mellkasa... Hát nem egy behuppant izé mellkas, de hát ez van.


Ha meg neked sem tetszik, akkor csináltasd meg. Hogy várhatod el, hogy más elfogadja (ÁLSZENTSÉG nem azt várjuk, hogy simán csak elfogadja, hogy ez van, hanem tetsszen neki, szeresse!!!) mikor te se tudod?

2010. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

ha majd odáig jut a dolog, én megbeszélném vele. A műtétet is, meg mindent. Azt is, hogy szeretném.

Mert ha már műtét után lát, akkor is el kellene neki mondanod, nem? Így viszont belevonhatod az életedbe, a döntésbe, és a bizalmadtól remélhetően megtisztelve érzi majd magát, és ennek megfelelő komolysággal is kezeli a lelki problémádat.

Szerintem ez még szorosabbra is fűzheti a viszonyt köztetek.

2011. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
93%
Szerintem nem a mell számít, amíg nem olvastam ezt a kérdést, nem is tudtam mi az a csőmell. Rájöttem, nekem is ilyen van, de még senki sem panaszkodott rá, mikor pedig a páromnak mutattam, azt mondta hülye vagyok, hogy ilyenekkel foglalkozom. Majd, ha egyszer annyira fog lógni, mint a képeken, mert gondolom van azok között a nők között, nem egy, aki szült, lehet változtatok rajta, de addig biztosan nem.
2011. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!