Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Mit szólnátok, ha a barátnőtök elmenne mellplasztikára, miután lefogyott és nem maradt szinte melle?

Figyelt kérdés
15 kilót fogytam, most 50 kiló vagyok és nem maradt mellem szinte, csak nagyon kicsi. És gondolkodom a mellplasztikán, mert nagyon nincs önbizalmam, hiába vagyok vékony, nem állnak már úgy a mélyen dekoltált felsők, elveszett a nőiességem. Viszont félek, hogy a barátomnak ez nem fog tetszeni, ő a természetesség híve.
2012. jún. 21. 16:11
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
67%
Ha a barátod nem fog elfogadni így, amilyen vagy, akkor dobd a francba. Én is kis mellű vagyok, én sem vagyok 100%osan megelégedve magammal, de sosem feküdnék kés alá. Inkább legyen természetesen kisebb, mint mű. Közhely, de igaz. Szerintem a plasztikázott mell baromi ronda.
2012. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 szonata ***** válasza:
A fejedben kell rendet tenni. Mi az oka az elégedetlenségednek? Ha mégis úgy döntesz, meg fogod bánni. 65 kg nem elhízott súly (ha a magasság is megvan hozzá). Ne tedd! Megbánod!
2018. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!