Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Még változhat a mellem?

Még változhat a mellem?

Figyelt kérdés
A mellemnek nagyon furcsa alakja van, és engem nagyon zavar. De nem igazán szeretnék kidobni pénzt plasztikai műtétre, de ezt valahogy nem lehet ellensúlyozni valamilyen gyakorlattal, hogy szép kerek legyen?
2009. aug. 13. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem nemigazán. erősítheted a mellizmaid, attól kicsit változik majd, de szép kerek nemhiszem h lesz csakúgy magától.
2009. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani, de változni már nemfog olyan eredményesen. Mindenkinek más a melle,van aki szerencsésebb,van aki nem, elkell fogadnod így,tudom hogy nehéz,de szerintem plasztikára nemfogsz kiadni annyit..
2009. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nekem változott! 17 éves koromig vékony voltam, aztán lefogytam nagyon soványra, utána 18-19 évesen híztam és szebb lett mint előtte! Vigyázom is rá azóta, sportmelltartót vagy olyasmit hordok alapból, alkalmanként rendeset, de push upot és szivacsosat nem. Reggelente meg fürdés után hideg víz alá tartom, ettől feszek is maradnak. Felejst el a plasztikai műtétet meg a negatívhozzáállást. Helyette próbáld ki neked mi válik be, mi az előnyös és azt hangsúlyozd és fejleszd! ;)
2009. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!