Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsik a melleim! Nagyobbakat...

Kicsik a melleim! Nagyobbakat szeretnék! Melyik plasztikai sebészt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Tertmésztesen az árát is írjátok meg,és hogy részletre hol lehetséges?
2009. aug. 29. 19:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Őszintén, mi mégis a kicsi neked? Nem tudom miért akar mindenki nagyobbat, szerintem egy kicst kisebb sokkal jobb. Egyszerűbb, ha fogamzásgátlót kezdesz szedni, attól majd megnő.
2009. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Nekem 80 DD melltartót kell hordanom és nehogy azt hidd hogy az sokkal jobb mint a kisebb,mert mikor már a 20.boltot járom körbe és még akkor se találok magamnak melltartót ami a pénztárcámat kíméli,na akkor elsírom magam.
2009. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
nekem is nagyobb kéne :S nem túl nagy, de azért... nagyobb
2009. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

én 16 vagyok. és 80 D-s melltartót hordok. :D

és kb. fél karom odaadnám ha C-s mellem lenne :D

a pasik mindig csak két mellett látnak bennem. :S nem biztos hogy olyan jó a nagyobb :s

2009. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
0%
a seffer a legjaobb nekem is ö csinálta bár most börtönben van mert meg eröszaakolta lányomat!
2009. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Úristen!!!!!!!!!Hogy tehet ilyen egy doki???Nagyon sajnálom!
2009. aug. 30. 10:19
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanmár, valami őssejt botrány miatt csukták le...
2009. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Magánrendeléseken mindenhol lehet hitelre, van egy Medi Credit nevű cég (kb. olyan mint a Cetelem), ez adja a hitelt, az elbírálás hasonló mint az áruhiteleknél. De menj inkább állami kórházba, ott részletekben fizethetsz (pl. Szent Imre, Uzsoki) és az ára is kb. fele annyi mint egy magánklinikán. Magánon: 700 ezertől 1 millióig, állami: már 500 ezertől lehetséges. Az implantátumok ára egységesen, mérettől függetlenül 280 ezer és 300 ezer Ft között vannak. Első körben mindig ezt kell kifizetni, hogy meg tudják rendelni neked.
2009. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszi,köszi!De az államinál milyen úton-módon lehetséges a részletfizetés?Az implantátumot ha kifizetem,akkor mikor kell fizetni a fennálló részletet?

Csak azért ilyen részletekben gondolkodom,mert a banki kölcsönök lassan már uzsorahitellé alakulnak át,és nekem is könnyebb ha 3-4részletre fizethetnék pl:kamat nélkül,vagy nagyon alacsony kamatra!

2009. aug. 31. 22:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hónappal a műtét előtt kell megvenni az implantátumot. Aztán amikor befekszel a kórházba, akkor fietsz kb. 120 ezret, műtét után meg a dokinak megbeszélés szerint a maradékot. Vannak rendes dokik, akiknek elég csak akkor fizetni, ha visszamész kontrollra.
2009. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!