Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsik a melleim! Nagyobbakat...

Kicsik a melleim! Nagyobbakat szeretnék! Melyik plasztikai sebészt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Tertmésztesen az árát is írjátok meg,és hogy részletre hol lehetséges?
2009. aug. 29. 19:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Dr.Straub. Margitszigeti Nagyszállóban van a rendelője.

Ő az egyik legjobb doki.

5-6 körül vállal műtétet és meglehet vele beszélni az árat.

2009. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

MAGYARORSZÁGON A LEGJOBB: KRASZNAI ZSOLT!

METZKER VIKI, ZIMÁNY LINDRA,RUBINT RÉKA,HARGITAI BEA, ÉS AZ ÉN MELLEM IS Ő CSINÁLTA.1M VOLT DE GARANTÁLTAN A LEGJOBB.

2009. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi!De hondolom nála nem lehet részletre fizetni!Én havonta 250.000ft-ot tudok részánni.Hitelt nem szeretnék felvenni csak azért h.nagyobb melleim legyenek!A felsorolt nevek alapján sztem nem volt gond a pénz...
2009. szept. 5. 07:33
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
Hát én komolyan eldobom az agyamat, neked tényleg ez a legfontosabb??Istenem komolyan nem tudod értékelni a pénzt, más örül h kijön havonta a fizetéséből te meg csak magaddal vagy elfoglalva, ha milliárdos lennék akkor sem csináltatnám meg a melleimet, pdig nekem sincs valami nagy, ha egy pasi ezt szeretné akkor pároslábbal rugnám ki az biztos. Ha ennyire fölösleges a pénzed akkor add annak aki a szeretteire gondol és nekik vesz vmit nem magát lepi meg egy fölösleges dologgal, aszt hiszed akkor boldogabb leszel, a barátomat most rakják ki az utcára mert nem tudják fizetni az albérletet(16 éves), egyébként az apja meghalt, és az anyja 5üket neveli, egyedül.Persze nem mintha panaszkodnék, csak tudod ismerek olyan nőt akinek nincs meg a fél melle a rák miatt, az istenért elégedj már meg azzal ami van, örülj annak hogy élsz és ne akarj megváltozni, de ha neked az kell hogy két szilikon legyen a melled helyén akkor grat.Esküszöm megáll az eszem ha az ilyen hisztis kis királylányokra gondolok akik csak saját magukra gondolnak, ha fölösleges pénzed van ajánld fel jótékony célra, más nő örülne ha lenne pénze kajára h adjon a gyerekeinek, te meg felakarod pumpálni a melled...elnézést csak kicsit rossz tudni h emberek akik nem tudják mit kezdjenek a pénzzel leszarják a nélkülözőket. Aszthiszed én nem akartam sose nagyobb mellet? Ódehogynem csak tudod van ezer más dolog amire elkölthetem a pénzem...
2009. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

14:13 as vagyok.

persze , csak tudod előző, had döntse már el valaki hogy mire költi a saját pénzét...ha van neki rá és úgy érzi jól magát had csináltassa meg...saját döntés!!


a kérdezőnek pedig:ha havi 250-t keresel, és nincs több pénzed rá döntsd el mit akarsz!

1.megcsináltatod olcsóért, amit valószínűleg el is rontanak, mert nem lesz szép..stb

2.gyűjtesz pénzt a drágábbra,mert ha már egyszer megcsináltatod ..és ez életed végéig kísér akkor legyél vele megelégedve.

ha pedig nincs rá elég pénzed szertinem inkább ne csináltasd meg, vagy várj vele még összejön annyi.

2009. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek!!!

Sajnálom,hogy agyilag ilyen vagy!!!A barátodnak meg szerintem még iskolába kellene járnia,hogy fizetni tudja az albérletét.Elvégre mégcsak 16éves!Én 32vagok,és nemzetközi bankvizsgám van!Tanultam hogy legyen belőlem valaki,ezért azt meg is fizetik!Nem 250.000ft-ot keresek,hanem 550.000ft-ot,és mellette a párom is szépen ad le!!!Trtjuk azt a színvonalat amit megszoktunk,és így félretudunk tenni amennyit lehet!Ha vagy olyan értelmes,és elolvastad a kérdésem,akkor rájöhettél,hogy a te véleményedre vagyok kíváncsi!Nem azt kérdeztem,hogy kinek adhatnám oda,hanem teljesene mást!A melleimet megcsináltatom,nem a te pénzeden!Az maradjon albérletre,meg kenyérre!Tanulj hogy legyél valaki!Én 2 gyerek mellett az idén fejeztem be a sulit,a párom is támogat.Nem hiszem hogy neked tartoznék beszámolóval!Ha meg lesz felesleges pénzem,azt a gyerekeimnek adom,amit már el is kezdtem gyűjtegetni!Azzal hogy megcsináltatom a melleimet,attól neked még nem lesz rosszabb!!!Hagyjál ezzel a hülye bunkózásoddal,sztem nem is vagy több 13-13évesnél!Agyilag is ott tartasz...



Az utolsóhoz:

Köszi,amit írtál az előzőnek.Látszik te érett vagy!Igen,jól írod hogy életem végéig szóló inplantátum lesz bennem,ezért tényleg komoly anyag,és doki kell!Ez lesz a második hónap hogy félre teszek pénz,így már 500eft lesz,mert kb:800.000ft-és 1mft körüli összeget szánok rá!Végülis nem azonnal kell,de karácsonyra mindenképpen meglepem magam vele,és a párom is szeretné!Ő a másik 1mft-ból elkezdhet másik munkát is.Ezt beszéltük meg!

Jó egészséget neked!

Mégegyszer köszike,és jó egészséget neked!

2009. szept. 5. 21:57
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem, hogy egy vadidegennek mi köze van ahhoz, hogy a kérdező mire akarja költeni a pénzét! Ahogy leírta: megdolgozott érte, atnult, hogy legyen belőle valaki, hogy előbbre juthasson, nehogymár ne érdemelje meg, hogy magára is szánjon a megkeresett pénzből?! Amúgy teljesen igaza van, hogy megcsináltatja a mellét, én szintén 2 gyereket szültem és ezután szántam rá magam a műtétre. Nekem a szülések előtt nagy mellem volt (a 158 cm-s magasságomhoz és 46 kg-hoz 70 C-s, vagyis 90 cm-s mellkörfogat) és a szülések után kb. a felére csökkent, úgy érzeztem mint ha hem is a saját testemben lennék, hát megcsináltattam, hogy újra önmagam legyek, hogy helyreálljon az önbizalmam. Ha valaki ezt megteheti, akkor nem elítélni kell, hanem örülni annak, hogy 2 gyerek mellett sem hagyja el magát mint azt oly sokan teszik. És azt sem értem, hogy ha valaki ettől ilyen ideges lesz, akkor miért néz meg egyáltalán egy ilyen kérdést?!

Különben az állami kórházakban sem cseszik el, mivel ezeknek az orvosoknak szinte kivétel nélkül mind van magánrendelőjük is, az én dokimnak ami az államin zsebbe ment, az ugyanannyi mint a magánon, csak éppen a magánon az is sok pénzbe kerül, hogy úgy érezd magad mint egy luxusszállodában és minden percre pontosan történik. Tehát kedves kérdező, bátran mehetsz államiba is! :)

2009. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!KÖSZÖNÖM SZÉPEN A BÍZTATÓ SZAVAKAT!

Gratulálok a 2 gyermekedhez.Örülök,hogy vannak hasonló helyzetben lévő anyukák,akiknek fontos,hogy milyen az alakja.Nem azért szeretném a melleimet megcsináltatni mert nem tudom hová tenni a pénzünket,hanem azért mert (úgy mint neked) sokkal kissebbek lettek,és 18hónapnyi szoptatás után megereszkedtek.Legyen önbizalmam,szép dekoltázsom.Csinos vagyok szerintem(170cm,és 60kg),és nekem--mint gondolom minden nőnek--jól esik ha megfordulnak utána az utcán!A bikiniről nem is beszélve!Szeretnék mai divatnak megfelelő stíluban öltözni.

A párommal mi ezt már eldöntöttük,senki nem tudja megáltoztatni!Nem is lettem ideges amit írt az illető,mert ő nem ebben a kérdésben találja magát,csak jól esik neki,ha valakinek oszthatja a lapot!Szerintem a lányom lehetne aki írta.Mindegy!!!!

Amúgy mennyire fájnak az első napok?Már tanulmányozom,hogy melyik a legjobb sportmelltartó,tisztálkodni hogyan kell,stb...

Milyen implantátum a jó?A sóoldatos,vagy a zselés ,szilikon?Melyik?Október végén november elején szeretnék orvossal konzultálni,és gondolom akkor meg is vizsgál,és megbeszélünk mindent.

Tudom,hogy előtte ki is kell magam vizsgáltatni,meg ilyenek.Nem félek a műtéttől,mert a párom is ott lesz(kint fog várni),és velem lesz míg haza nem engednek!

Mégegyszer nagyon köszi a bíztatást,sok boldogságot,és minden elképzelhető jót neked és családodnek!!!

2009. szept. 6. 15:23
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
hááát nem tudom. 17 éves vagyok, 85B-s melltartót hordok. régebben 90C-s mellem is volt, de nagyon sokat fogytam depresszió miatt. 1hét alatt 7-8kilót azthiszem, és a mellem fogyott legtöbbet. mindenképp nagy cicit szeretnék, mert megereszkedett, méretbeli különbségek is vannak, és kerek, feszes ciciket akarok. én is kíváncsi vagyok sebészekre.
2009. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

21:06 vagyok

Persze így kell ezt, de ha bejelentkezel és megállapodtok lehet hogy olcsóbban is megcsinálja.függ a mérettől, és sok más dologtól is, jól döntöttél ! :) neked is jó egészséget, és "sok boldogságot az új melleidhez".

2009. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!