Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikon mellek vagy kis...

Szilikon mellek vagy kis mellek? Melyiket választanátok? Érdekelne.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 15:25
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Szia! Már korábban írtam neked (11/20), örülök, h még mindig csak érdeklődsz, bár reméltem sikerül elfogadnod magad, és nem engedni a média/nagycs(:)cs befolyásnak :D mivel írtad, h fiúk véleménye is érdekel, elmondom barátomét, szerinte nem számít mekkora a melle egy nőnek, hanem inkább a viselkedése fontos, legyen kedves, odaadó, ő jobban szeret engem, ha elégedett vagyok magammal, és úgy szeretem a testem, ahogy van. Ami nem tetszik és magam erejéből tudok rajta változtatni tegyem meg (pl. kis edzéssel formálni lehet feneket, lábakat) egy nőnek sok van a szép lábaiban, nem minden a mell... vagy végezhetsz mellizom erősítő gyakorlatokat, amitől egész jól "nőnek" a mellek és feszesek, ducik lesznek, nézd csak meg némelyik fiúnak, aki gyúr, mekkora mellizma van, neked meg az úgymond kis melled alatt ugyanúgy megvan ez, ha edzed akkor jól kidudorodik, máris elégedettebb leszel. Persze ez munka, de már egy hónap alatt szép eredményeket lehet elérni szimpla fekvőtámaszozással. És a mozgás még nem ártott senkinek. A szilikon meg, láttad biztos milyen rémek is vannak, akinek szép a szilikon, annak alapból se kicsi cicije volt, hanem...nemtom, mindegy is.

És kérlek tényleg mondogasd ezt magadnak: szépek a melleim! Csak erőltesd meg magad, h másképp látod, gondolod, egy hét után már beválik a szugeráció!!! Tapasztalatból beszélek!!! Én is, amint nem azt mondogattam állandóan magamnak, -h milyen nagy a seggem, de kicsi a mellem, ááá én vagyok a legrondább, /pedig edzem magam régóta/-, hanem az ellenkezőjét, azóta olyan jól érzem magam, elhittem végre, amit más lát, csak én nem láttam, h tényleg jól nézek ki. Ez kis idő, és akarat! Próbáld ki! Sok sikert, és hidd el szép vagy nagyon!!!! Biztos van más erősséged, mint a mellek...

2014. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :) járok tornázni :)
2014. febr. 26. 10:53
 23/24 anonim válasza:

de jó! és jobban érzed magad? mármint a külsődről kialakított képed jobb lett, nem akarod már a szilikont?

úgy örülnék neki, ha változott volna

2014. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
most úgy vagyok,hogy félek,hogy kisebb lesz az edzéstől,viszont egyébként elvagyok vele,néha-néha társaságban előjön,hogy kellemetlenül érzem magam miatta,vagy néha előtör,hogy nem fogok tudni emiatt valakinek maximumot nyújtani,akit szeretni fogok,de ritkán van ez,és hamar túl teszem magam rajta :)
2014. márc. 2. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!