Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Gusztustalan lett a mellem...

Gusztustalan lett a mellem szülés után 2 évvel, TB támogatást kaphatnék? (18+)

Figyelt kérdés

Az, hogy rosszul érzem magam, enyhe kifejezés. Jó nőnek mondanám magam, de a melleim miatt senki előtt nem vetkőzöök,ami nem is csoda.

Elnézést kérek a gusztustalan képemért, de csak, hogy lássátok miről van szó!

Esetleg van akinek ilyen lett?


[link]


2015. aug. 16. 15:45
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. aug. 16. 15:46
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem ide való, töröljék. De úgy gondolom, hogy egy szoptató anyuka voltam és szeretnék segítséget!
2015. aug. 16. 15:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen el van deformálódva, a bimbóm ha fekszem a hónómnál van. Gusztustalan :-(
2015. aug. 16. 15:49
 4/10 anonim válasza:
100%

Megnéztem. Sajnálom. De szerintem ez a TB-t nem hatja meg.

Akkor több százezer anyuka műttetne. Szerintem a legtöbbnek van pár csík a mellén. Ezen a képen oldalt fekszel, szerintem így ez nem "valós". Olyan képet csinálnak a pladztikai sebészek is amin állsz szemből és oldalról. Ha egy nő oldalra fekszik egész más képet mutat.

2015. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az a rész ami úgymond "üresnek" látszódik a képen oldalt fekve, valószínű állva, ülve kitelítődik.
2015. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ami még fontos, hogy érzéketlen lett teljesen. Lehet tépni, bármi..nem fáj! Ha állok, akkor az egyik jóval nagyobb, mint a másik.

Nagyon zavar :-(

Mert hallottam olyat, ha a pszichológus úgy ítéli meg, akkor finanszírozza egy részét a TB. De ha ez nem igaz, kényteleN vagyok gyűjteni. A párkapcsolatom romokban,szóval esélytelen, Hogy esetleg ha lesz új kapcsolatom "ezeket" megmutassam:-( nincsen rajta csík, az sajnos a bőr :-(

2015. aug. 16. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem látszik igazán, hogy valójában milyen a melled. Én is úgy látom, hogy oldalt fekszel. Hát azért ebben a pozícióban szinte mindenkinek sokkal előnytelenebb a melle, mint igazából.

TB támogatás nem hiszem, hogy van. De kérdezz meg egy orvost, hogy milyen lehetőségek vannak.

2015. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jelentem is a kérdésem! Azért megkérdezem akkor az orvost, de ha nem, akkor Gyüjtögetés!

2015. aug. 16. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz, mert ő meg tudja mondani mit lehet csinálni, mennyiért, hogy. Ne ess kétségbe, ma már szerintem meg tudják csinálni. Ne bántsd magad, azzal nem segítesz. Gyűjtögess, ez csak ideiglenes, mert ha meglesz a műtét visszakapod az önbizalmad. Ha meg a párod csak a melled miatt szeret, annyit is ér!
2015. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most futottam bele ebbe a kérdésbe. TB támogatás csak 3 esetben van:


1. Kisebbítés (de ez csak akkor, ha a súly meghaladja a testsúly valahány %-át, hülyeséget nem akarok írni, de 3% rémlik)

2. Nagy fokú aszimmetria (szintén %-hoz kötve)

3. Emlőeltávolítás után rekonstrukció.

2015. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!