Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 13 évesen szülői engedéllyel...

13 évesen szülői engedéllyel lehet orrplasztikát csináltatni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 17:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Azèrt èn kìváncsi lennèk arra hogy mièrt is akarja kortól függetlenül valaki megműttetni magát mielőtt ìtèlkezem. Lehet h tènyleg szüksègesnek èrzi mert eltèr a szokványostól. De mint ahogy most is láthat mindenhol vannak majd èn jól meg mondom emberek akik ugyanijen jól megmondó gyerekeket nevelnek akik pokollá teszik a másik èletèt ès önèrtèkelèsèt a napi szekálásukkal mert görbe az orrod kövèr vagy vagy pattanásos.
2017. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt már igazán utánanézhettél volna, nem kell kiemelni a kérdést :) Elvileg 17 éves kortól vállalják, mert addig még fejlődésben van az orr. Ha tényleg nem szép az orrod, komoly önértékelési gondjaid lehetnek, ezt csak az érti, akinek szintén nem szép az orra(nekem oldalról görbe, mert 8 évig szemüveget hordtam, én is meg akarom műttetni, hiába, hogy így is sokaknak tetszek, magamnak nem igazán). De 13 évesen még nem ezzel kéne foglalkoznod...
2017. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!