Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt még olyan akinek nem...

Van itt még olyan akinek nem tetszik egyik testrésze és játszadozik a plasztika gondolatával, de mégsem merné bevállalni, mert az milyen már, mit fognak gondolni mások, stb?

Figyelt kérdés

Esetleg más ok miatt nem meri bevállalni?

Mit változtatnátok meg magatokon legszívesebben ha lehetne, ám mégsem meritek megtenni?


2018. jan. 25. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

En az orromat szeretnem plasztikaztatni.

Ok, amiert meg nem csinaltam meg: sok penz, undorito a mutet, fajdalmasak az utana elkovetkezendo hetek, es fel-egy ev mire csak meglatszik az eredmeny. Illetve arra is van esely, hogy elrontjak es megint ki kell dobni rengeteg penzt. A jok is szoktak hibazni :)

2018. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szám eszméletlen vèkony, eljátszottam a gondolattal hogy megmutettem...de még nem láttam olyat akin ne nèzne ki természetellenesen.:/
2018. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

A mellemet felvarratnám, kivetetném a lengőbordám, mert nem elég karcsú a derekam, az államat is megcsináltatnám, mert nem szeretem, hogy ilyen kis ovális/kerek fejem van, illetve talán még a szám, mivel bár eleve telt, azért nem annyira. Na, meg akkor már az orrom is.

Viszont azért nem fogom soha, mert nem vagyok a külsőm megszállottja, és nem ér annyit az egész, amennyi kiadással meg fájdalommal jár. Úgyis megöregszem, megcsúnyulok, szóval olyan mindegy....

2018. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már kb 13 évesen eldöntöttem, hogy az orromat plasztikáztatom majd mert utáltam, nem tudom miért láttam annyira rondának és nagynak...most 17 évesen meg eszem ágában sincs mert teljesen átlagos orrom van max egy picit nagyobb de egyáltalán nem csúnya.Úgyhogy nem fogom.De egyébként még ha vészes az orrom, még akkor is nagyon el léne gondolkodnom rajta mert sok kockázata van.Tényleg ha elrontjáj abból már nem lehetlesz ismét "faragni", műtét után borzalmasan néz ki a sebhely, még a szem is bevérzik...még ha kicsi is rá az esély de én félnék nagyon hogy elfertőződik...
2018. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magasság csökkentés, mellnagyobbítás, anyajegy eltávolítás egyes helyekről.
2018. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira plasztika lenne de én végtagtól válnék meg. 19L
dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!