Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megműttetnéd a melled?

Megműttetnéd a melled?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Igen,de nincsen rá pénzem meg félek is a műtétektől.
2010. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:17

már mért ne lehetne a pici nőies? 2 nagy lógó tőgy jobb? ismerek egy olyan nőt aki nagyon kicsi, de mégis nőies..bár azért is mert neki az alkatához az passzol..

2010. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Azt úgy értettem, hogy egy pici mellel nem mindenki lehet nőies , persze van olyan aki még azzal is az, de én pl nem érzem magam nőiesnek.Alacsony is vagyok meg vékony is hozzá elég fiatalnak is nézek ki a koromhoz képest.:s

Tehát mindenféleképp jól jönne ha legalább egy picivel lenne nagyobb mellem...:/

2010. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
100%
Én 3 gyermeket szültem,de a melleimet nem viszont a hasamat inkább megműteném, ha lenne rá lehetőségem!
2010. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:
50%

Meg sőt mindenemet átműttetném, mint Jackson.

Ja továbbá átműttetném a kutyámat Buffit, vagy a kutyámmal egybe műttetném magam,vagy a macskám bajszát ültetném be a kopasz homlokomba, esetleg inkább műttess magadnak egy gerincet és fogadd el magad

2010. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
74%

23.45

könnyű ezt mondani,hogy fogadd el magad,holott gondolom te is tisztába vagy vele,hogy manapság csak a külső számít. akár munkába is...

te aztán tudod milyen melltelenül élni, amikor melletted vannak a szép idomokkal megáldott nők, és mikor mellettük vagy kb úgy érzed magad mint egy kislány.vagy nem is érzed magad olyankor nőnek. nem csodálkozok,hogy sok nő inkább plasztikai sebészethez fordul. tudod a kis mell egy egész életre gátlást okozhat.és ez sajnos így is lesz?most mondj egy olyan picimellű nőt akit nem zavar,hogy kicsik a mellei?ha van is nagyon kevesen lehetnek...merthogy én egyet sem tudok.x)pedig vannak kismellű bnőim...


A természetesség ide vagy oda, ha lenne valami sokkal jobban érezném magam a bőrömben. Csak a műtéttől félek.

18.l

2010. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:
100%
Soha nem feküdnék kés alá!És nem azért mert megvagyok elégedve magammal hanem azért mert még fizessek is egy 50-50% hogy jól sikerüljön!!?? Nem vagyok hülye az egyik családtagom rakatott be 500,000volt a legkisebb és szétrepedezett a bőre ráadásúl rákos is lett szóval....Soha de soha nem követném el ezt a hibát ....és remélem ti sem
2010. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
a melleimet nemm , teljesen megvook vele elégedve :D
2010. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
100%
Igen ,de nem szeretnék nagyobbat,csak korrigáltatni szeretném az eredetit,ugyanis műtötték.
2010. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
100%

Én jól érzem magam úgy ahogy vagyok, bár már 18 évesen lógnak a melleim...

Szerintem ha megműtteti valaki magát, és úgy tetszik valakinek, akkor nem is ő tetszik.

Mindenki fogadja el magát olyannak amilyen.

2010. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!