Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megműttetnéd a melled?

Megműttetnéd a melled?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Egy korábbi válaszolónak!

Sandra Bullock például nem szégyenli a kis melleit, sőt így érzi jól magát, és - bár megtehetné - nem műtteti.

Egyébként nekem is-is a cicim, van is, szép is, és barátom így szeret! Soha, senki kedvéért nem műttetném (kiv. persze egészségügyi ok)!

Mekkora butaság, hogy ez alapján ítélnék meg az embert... dehogyis! Csajok: ha megnézel az utcán egy pasit, a "nadrágját" nézed egyből? Kétlem!

Sokkal szebb az olyan mell, ami ha mész, van "lengése" és nem egy odatapasztott labda... pff!

2010. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
74%

Pl ott van még Kate Hudson,Kate Moss, Milla jovovich...nekik is kis mellük van mégis csinosak és szexik.

''Csajok: ha megnézel az utcán egy pasit, a "nadrágját" nézed egyből? Kétlem! ''- Neem :) Mert az nem szembetűnő, a mellek viszont igen. És azt a pasik jobban megbámulják, mint a kis mellűeket vagy épp a mellnélkülieket.A mellett azt jobban lehet látni ,mint a ..:)Tehát ebből következik az,hogy egy kis mellű nő gátlásos és irigy lesz.

egyébként meg a mell egy nőt nőiessé tesz.

2010. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Aha.A formán igazíttatnék,a méret jó így kicsinek,de a forma az nagyon gáz.
2010. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
70%

én senki kedvéért nem műttetnémmeg magam,ha egyy pasi nem tudja a NŐT értékelni bennem és nem azt keresi hát eresse fel voksán virágot v labancz lillát v még sorolhatnám az agyonműtött műmacákat akiknek jó ha érettségijük megvan...én fősulin tanulok,akarok valaki lenni, abba fektetem a pénzem,nem azért hogy pár érzelmi infantilizmusban szenvedő férfirgyrd vágyait kielégitsem ha kilépek az utcára és bámulják a hatalmas első lökhárítóimat..pfff még mit nem. még nekikk legyen jo...meg nem minden pasi van oda érte.ismerek nem 1 olyat a aki a kicsi tenyérbeillő formásat szereti.a barátom laposan ismert meg! 50 kg 90es csípő,60as derék de olyan 87es mell ha megvolt. Most 57kiló vagyok van mellem bőven 75b-s és nem szeret jobban se kevésbén,nem kíván jobban se kevésbé. 3,5éve velem van éjjel nappal,ez a lényeg szilikon nélkül!Amelyik pasinak nem tetszik lehet továbbállni kész.Nehogymár az ien retusált műmacák miatt legyen olyan érzésetek h nektek is ez kell!!ők nemigaziak,és szerintem ha vki látni fogja élőben zimányt v bódit,megsem ismerné az utcán..kis lógó csöcse van ám zimánynak nem olyan felpumpált mint a playboyban :p vagy ő is megcsináltatta azóta mióta láttam.és egy nő nem azért nő mert melle van! Hanem mert anyáskodó,mert gyereket szül,mert büszke,mert megkell hódítani (bár mamár sok rib@nc sajnos tálcán kínálja magát elvéve a pasik vadász szerepét..)remélemmeggyőztem mindenkit.Nameg igen ha elrontják aztán nézünk majd nagyokat h jaaajjj de megbántam! :S

22L

2010. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
jah és sosem lennék irigy,lehet annaka csajnak van hatalmas műmelle.de sosem lesz boldog. mindig csak megakarják húzni. így kismllel annyi pasim lhetne h minden nap mint a 10ujjamra jutna. (nem egóból írom) csak figyelek a szolid csinos öltözködésre, szolid szép smink,hosszú IGAZI ápolt haj és kisugárzás.Boldog vagyok.boldog vagyok 57kilósan.boldog voltam 50kilósan laposan és nem néznek meg jobban pedig lenne mit kirakni,de még kisem rakom. ugyan ugy beszólnak meg fordulnak utánam mint laposan!! :) úgyhogy nem kell ide senkinek se szilikon.Mindenkinek megvan a maga szépsége amit megkell tanulni szolid kereteken belül hangsúlyozni!
2010. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
100%
soha. szerintem azoknak a nők akik plasztikai műtétekhez folyamodnak, inkább pszichológuhoz kéne menniük.
2010. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

18:49-es!

Mintha ezt én írtam volna...!:(

2010. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
70%

Nem, mert akkor az lenne bennem később, ha belenéznék a tükörbe, hogy nem eredeti....:) Meg szerintem az eredeti mell amúgy is szebb, mint ami megvan műtve:)

L/17

2010. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem nagyobbra, hanem kisebbre, formásabbra. I kosarat hordok, és túúúúl nagy!
2010. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Az könnyen beszél akinek van melle,nem tudja milyen amikor nő létére olyan lapos mit egy fiú és ez csak rombolja az önbizalmát...!
2010. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!