Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melleket szeretnék csináltatni...

Melleket szeretnék csináltatni. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam sincs mi, merre, hány méter. Tudom, google a barátom, de néhány személyes tapasztalatot szívesebben meghallgatnék ill. olvasnék. Minden érdekel, hol csináltattad, kinél, mikor, milyen a procedúra, gyógyulás vagy hogy szilikonon kívül van-e más, milyen lehetőségek vannak stb. Előre köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 30. 00:19
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nekem a zsírral történő feltöltés azért nem jöhetne szóba, mert elég kevés a testzsír%-om. Plusz én azt olvastam, hogy az nem ad tartós eredményt, ahogy a hialuronsav sem, egyéb módszereket (pl. fiz. só) pedig már elvetettek, a szilikon bizonyult leghatásosabbnak. De ezek tudományos oldalak írásai, ha esetleg valaki mégis pl. a hialuronsav mellett döntött, akkor szívesen olvasnám a személyes tapasztalatait. Én szerintem reálisan csinos, sportos, filigrán nőnek tartom magam csak éppen egy A kosaras melltartó is nagynak bizonyul olykor, ami nem túl előnyös tulajdonságom. Egy B vagy C bőven elég lenne a kis testalkatomhoz úgy gondolom. Ha van itt hozzám hasonló hölgy esetleg, aki mellnagyobbító műtéten esett át, tőle is szívesen olvasnék néhány észrevételt.
2018. máj. 3. 23:34
 12/29 anonim ***** válasza:
10%

"Egy B vagy C bőven elég lenne a kis testalkatomhoz úgy gondolom."

Nullásból rögtön C-t?

Nem semmi...

nos: elsőre elég lesz. Olvasd vissza, amit írtam, és gondold meg még egyszer a problémákat.

Plusz, ha ilyen sokat töltetsz, akkor nagyon feszes lesz, ami elég undorító, ha valaki megérinti, vagy pedig melltartó nélkül megmozdulsz előtte.

Ha nincs szerencséd, akkor kinézetre is csúnya lesz (melltartó nélkül).


Ezen kívül az lesz, amit mondtam: vagyis pár év alatt megereszkedik, és akkor jön a következő műtét... akkor már D-re, vagy E-re.

És így tovább.


TUTI biztos, hogy jön a következő műtét, mivel nem egyszerűen lógós lesz, hanem kemény ÉS lógós. Egy labda fog ugrálni benne a legkisebb mozdulatra is. Ez az egyik legnagyobb probléma az ilyen műtétekkel, és ezért csináltat szinte mindenki következő műtétet.

2018. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy lesz nagyon feszes. :D Ne mondj már baromságot. :D Tudod te egyáltalán egy C kosár mekkora implantnak felel meg? :D Irogass szerintem máshova hülyeségeket.
2018. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
17%
Nem, tényleg nem feszes, ha egy szinte nem is létező mell bőrét kihúzod C-s méretre... ááá... dehogy...
2018. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltál a kérdésemre. Saját tapasztalatból mondod? Mert ha csak ilyen légbőlkapott, akkor nem tudok hitelt adni a szavaidnak.
2018. máj. 4. 17:36
 16/29 anonim ***** válasza:
14%

"csak ilyen légbőlkapott"

Azt hiszed nem látszik? 1000%, hogy meg fogod csináltatni. Már 5 napja látszik az írásaidból, hogy istenbizony tutira meg fogod csináltatni.


Csak az zavar még egy kicsit téged, hogy nem MINDEN vélemény dicséri egyértelműen ezt.


Ez viszont már a te bajod. Ha téged nem érdekel, hogy probléma is adódhat a dologból, mégpedig az, amit leírtam... és, ha nem figyeltél volna, ezeket senki sem cáfolta! Csak azt írták, hogy butaságot írok, de nem részletezték, hogy miért.


Ja, és még egy dolog:

Ha még nem csináltattad meg, akkor bármikor belevághatsz.

Ha már megcsináltattad, akkor viszont NINCSEN visszaút! Akkor már egy kényszerpályán vagy, és időnként mehetsz majd új műtétre, ha emberi külsőre vágysz.

2018. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
És ha már eldöntöttem, hogy megcsináltatom akkor mi van? Nem tájékozódhatok, nem lehetnek kérdéseim? Olyan dolgokat állítasz, amiket nem tudsz konkrét elemekkel alátámasztani. Honnan tudod, hogy ezek így vannak ahogy leírtad? Talán szakember vagy, esetleg saját tapasztalat, barátnő tapasztalata, egyéb? A többi válaszoló már konkrét tapasztalatokkal írta, amiket írt. Reálisan nekik több hitelt adok.
2018. máj. 5. 00:59
 18/29 anonim ***** válasza:
17%

Mihez?

Nem mondtak semmit.

Csak annyit, hogy semmi probléma nem lesz.

Akkor meg mi a baj?

Menj nyugodtan.

Végül is nekik tényleg nem lesz bajuk belőle...


Amúgy, ha érdekel a dolog, akkor talán nézz körül a honlapjukon. Amit ott látsz, a maximum! Tehát a legjobban sikerült műtétek a legjobban kinéző beállításokkal. A vágást nem mutatják.

Egy sem hajol le például! Na, vajon miért...

2018. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudom, hogy most akkor mégis minek oktatsz ki és milyen jogon. "Nem mondtak semmit." Ezt honnan veszed? Számos privát üzenetet kaptam olyan hölgyektől, akik megcsináltatták, az említett észrevételeid közül egyik sem teljesült. Nézzek utána? Szerinted nem megtettem? Ezer meg egy klinika oldalát átböngésztem már, szerintem igényesek az eredmények. Személyes tapasztalatokat szerettem volna olvasni, nem a te lenéző stílusú írásaidra válaszolgatni, szóval részemről ezt itt most lezártnak tekintem.
2018. máj. 6. 10:05
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam.

Menj csak nyugodtan, eddig is ezt akartad. Aztán majd meglátod, mi lesz belőle.

2018. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!