Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melleket szeretnék csináltatni...

Melleket szeretnék csináltatni. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam sincs mi, merre, hány méter. Tudom, google a barátom, de néhány személyes tapasztalatot szívesebben meghallgatnék ill. olvasnék. Minden érdekel, hol csináltattad, kinél, mikor, milyen a procedúra, gyógyulás vagy hogy szilikonon kívül van-e más, milyen lehetőségek vannak stb. Előre köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 30. 00:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%

De téged mi a fszért zavar ha egy számodra ismeretlen ember melleket csináltat? Féltékeny vagy vagy mi?

Sok fogalmad nem lehet az egészről mivel ha jó orvost választ a kérdező akkor nem lesz neki az általad említett "feszes" melle. Ne itt akarj okoskodni.

2018. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
17%

Nem "zavar", hanem tanácsot kért. Leírtam, hogy mi a helyzet, mik a kockázatok.

Ezt te sem írtad le, meg senki más nem írta le. Mindenki csak kibicel, és kockázat nélkül biztatja őt - te is. Egy szót nem írtok arról, hogy mibe szaladhat bele.

2018. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
Akkor is hülyeségeket írsz angyalom. Majd az orvos felfogja őt világosítani minden jóról és rosszról. Vagy te plasztikai sebész vagy?
2018. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

"Majd az orvos felfogja őt világosítani minden jóról és rosszról."

Ja.

Aki a pénzt kapja tőle. Vödörrel.


Amúgy akkor minek írsz? A kérése ellenére?

Merthogy továbbra sem írtál semmit.

2018. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
61%
Te beteg vagy esküszöm.
2018. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Nézd: annyira rettenetesen nehéz lenne leírni valamit, ami veled történt a műtét kapcsán?

Vagy senkivel semmi nem történt, mindenki tökéletes lett?


...ja, hogy NEM volt műtéted, és csak kibicelsz?

2018. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%

én gyakornokként láttam "újraműtéteket". az implantátum beopálosodott, annyira megkeményedett, hogy először azt hittem, hogy műbaba van a műtőasztalon. Nekem kicsi melleim vannak és gondolkodtam a műtéten, de azokon a műtéteken úgy döntöttem, hogy én ennek nem fogom kitenni magamat... Ja, és azok a jófajta implantok voltak, nem az olcsó xar.

Aki műmellet akar, annak legyen pénze a további műtétekre is.

Egyébként van további megoldás, a zsíron kívül is: az izom. De ez főleg a mell rosszindulatú daganatos megbetegedéseinél alkalmazzák, az meg nem az én "szakterületem".

2018. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
24%

Olvasd már vissza te b.romarcú hogy azt írtam engem nemsokára műteni fognak. Ennyi ésszel hogy tudsz egyáltalában életben maradni? Nem veszed észre hogy senki sem kiváncsi rád? Egy szóval nem írta itt senki hogy mindenki tökéletes lett. Lehet komplikációk de azért kell normális orvost választani hogy ez ne tudjon megtörténni.

Te egyáltalán nő vagy? Mert nem hinném. Ha meg igen akkor ebből a féltékeny irigy stílusból vegyél vissza mert az ilyen embereket senki sem szereti.

2018. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
egyáltalán*
2018. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!