Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szüleimre hallgassak vagy ne?

Szüleimre hallgassak vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20/f vagyok.

Semmi önbizalmam, 0 embernek tartom magam, rengeteg önvád van magamban emiatt(depresszió is):

Régebben rengeteg pattanás volt rajtam és mostanra már teljesen kitisztult és most rengeteg hátramaradt pattanási heg van rajtam...

Gondolkoztam minden megoldáson...

Lézer,Plasztika és egyéb dolgokon...

Viszont a végleges megoldás a: Orvosi TCA mélyhámlasztás lenne.

A gond ott kezdődik hogy a szüleim ezt nagyon drasztikus eljárásoknak tartják... nem engedik mert ezt később megbánnám és veszélyes stb...


Szerintetek mi legyen csináltassam meg magam vagy hallgassak szüleimre?

Válaszokat köszönöm!



2018. júl. 23. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
van a microdermabrazió ami szinten jó.kell keresni egy kozmetikust, lehet h a hamlasztas tenyleg túl sok lenne, bar nem tudom milye az arcod.
2018. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne a szüleidre hallgass mert azt sem tudják mi az! Hallgass az orvosra aki megcsinálja ezt neked!!! Dr. Buda Bernadetthez mennék a helyedben.

[link]

Csak arra készülj fel hogy egy ilyen kezelés nem 10ezer ft.

2018. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. júl. 26. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!