Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan száj nagyobbítás...

Létezik olyan száj nagyobbítás, ami nem csinál nagy kacsa szájat, hanem csak egy picit lesz tőle nagyobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 13:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Utolso kedves hozzaszolonak,

PLASZTIKAI sebészi tevékenységek lehetővé teszik a traumás esetekben szükséges mikrosebészeti beavatkozásokat. Kez, fej, agy, toresi seruletek gyogyitasat.


ESZTETIKAI/kozmetikai mutettol meg senki nem lett muno vagy eppen mu bacsika. Miert legyunk manok, rondak vagy eppen oregasszonyok/emberek, ha nem muszaj? A kozmetikai mutet/kisegites ma mar nem nagy dolog, olyan mint a szemelyes higenia. Megkerdeznem, Te furdesz, fesulkodsz, netan neha valami bor puhito kremmel is bekenned magad? Borotvalkozol, szortelenitsz, hasznalsz e kolnit, borotvalkozas utani illatositot? Igen? Gondoltam, vagy legalabbis remeltem. Na, mi egy kicsit tovabb lepjuk ezt, es mi ugy nevezzuk, hogy "nem csak ami fontos hanem egy kicsi extrat". Jol erezzuk magunkat, mi ebben a baj?

Csak meg egy kerdes? Miert olvasol itt, ha nem ertesz kategoria szerepevel egyet?


PLASZTIKAI vs ESZTETIKAI mutetek. Talan ADMIN megtudna valtoztatni kategoria nevet a megfelelobbre.

2010. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Dr Krasznai Zsolt paciense,

Mi tartott 4 evig es 70000FT? Aquamid? Egy umpula volt ennyi, vagy tobb kellett?


[link]

Itt a nagyon durva Google forditas. Mint ahogy mas kategoriaban emlitettem, Google szorol-szora fordit, majdnem hasznavehetetlen, ertelmetlen, de mi azert csak megertjuk.

Ezt US-ben Silikon1000 hivjak, nagyon olcso, nagyon lassan par csoppet adnak be alkalmankent, kb 2,3X, 2-3 het szunettel, mert a tetnek ido kell hogy bevegye, feldolgozza, es csak utana latunk eredmenyt. Ha nem vagyunk megelegedva, akkor adhatunk tobbet hozza.

Lengyelben, Nemetben, csehek Silikon 500-nak hivjak. Ausztraliaban nem lehet megkapni, talan csak feketen a dokitol. Van Juvederm Ultra +, de max 9 honapig tart, $700 egy umpula.


Google forditas:

Az a szépsége, a mosoly csökken? Az a természetes görbületét ajkaid kezdett lelapul? Vagy nem egyszerűen csak szeretné érzéki ajkak? Ha igen, akkor meg kell fontolnia Micro-Csepp szilikonos ajakfeltöltés.


Kis cseppeket tisztított szilikonolaj oltják be különböző területeit, az egész száját. A szükséges kezelések száma függ az összeg a belekben kívánt elérni. A kezelések általában végezni 4-6 hét különbséggel, mert lehet akár 30 napig kap a teljes eredő minden kezelés. Kezelések történik az irodában, és hogy kb 15 percig. A helyi érzéstelenítő krém alkalmazását, hogy segítsen minimalizálni kényelmetlenség.

Mikro-csepp szilikon is fel lehet használni, hogy töltse ki vonalakat és ráncokat az arcon.


Glicerint/glycerine-t gyogyszertarban lehet kapni. Suteshez is hasznaljak, tehat nem mergezo. Nagyon sok kozmetikai termeknek alapanyaga. Tuladonkeppen puhitja, frissiti a bort. Edeskes, vekony zsele.

Ha szankra kenjuk, kisse megduzzasztja, puhitja. Eloszor edeskes, ragacsos, de hamar eltunik.

Sima borert, rakjunk par cseppet, de csak par cseppet kremunkbe, alapozonkba. Picit, mert utana ragadunk!LOL! Nagyon jol megy ra a makeup. Szajon, ruzs, akarmi ala is jo. Erdekes modon szaj hamarabb, jobban beissza, nem ragad. Szemmel lathatoan duzzasztja szankat, de megsem olyan mint egy kozmetikai toltes. Lehet hogy kozertben is lehet kapni, mondjuk a sutoporok stb mellett? Nem tudom.

2010. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mennyi ideig tart a duzzadtság?? :D
2010. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Glicerinnel? Oh, bocsi kihagytam. Reggel bekened, es talan meg egyszer keso delutan. Nagyon olcso, uveg eltart egy evig is. Probald ki.
2010. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Jajj de jó, köszönöm! :)

És bemegyek a gyógyszertárba, simán kérek egy üveg glicerint... Kb. mennyibe kerül?

Lehet rá tenni rúzst vagy ilyesmi?

Egész nap duzzadt lesz...úgy örülök, hogy ezt tudom. :DD

2010. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mennyi, nem elek M.o.-on, de itt nagyon olcso, kozertbenis kaphato. Orulok, hogy orulsz, de ne annyira. Fel fog duzzadni, de ne ugy kepzeld el mintha szaj nagyobbitasod lenne. Mint irtam, mikor bekened, ragacsos, edes valami. 10 per, nem is erzed hogy fent van, de szemmel lathato a duzzadas. Varj egy kicsit, rakhatsz tetejere akarmit, ruzs, fenyesito stb. Egyebkent vizzel moshato a glicerin, es mivel etelosztalyu, nem artalmas. Ugyanigy hasznalhatod bor simitasra is, csak par csepp a krembe, makeup-ba, mert ragadni fogsz. Ha nincs is rancod, stb, akkor is jo, porusok kisebbnek neznek ki, marha puha es sima borod, jol megy ra az alapozo. Sszadra delutan meg rakhatsz megint egy par cseppet. Egy uveg = egy ev, tuti. Legyszi, ha megprobalod, irj, hogy tetszik, bevallt e?
2010. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

Köszönöm nagyon-nagyon!!

Mindenképp írok majd, ha be tudtam szerezni!


:)

2010. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nekem is elég vékony volt a szám, de nem szerettem volna semmit magamba injekcióztatni (az ilyesminek mindig vannak kockázatai)...


Sokféle ajaknövelő szájfényt és szérumot kipróbáltam, ami az ajkakra kenve nagyobbítja meg a szájat...


A legjobban két készítmény vált be nekem :

- LIPFUSION XL kollagénes szájfény

- TRANSFORMULAS LIPVOLUME szérum (10ml)


Mindkettő azon az elven "működik", hogy a szövetekben természetes kollagént termel, ezáltal egy idő múlva duzzadtabb lesz az ajkunk, természetes módon!!!


Kb. 3-4 hét folyamatos használat után (napi 2-3 bekenés) kezd láthatóvá válni, hogy simább, teltebb lesz az ajkad...

Utána is tanácsos folyamatosan (hetente 2x-3x) használni, mert a kollagén idővel lebomlik, ettől egyre vékonyabb az idősödő emberek bőre, utána meg ráncossá válik, mert egyre kevesebb a kollagén...


Szóval, van injekciómentes lehetőség is! :D


Én ezt a LipFusion XL szájfényt HongKongból rendeltem kb. 10ezer Ft-ért (1 hét alatt ideért a csomag).


[link]


A Transformulas LipVolume-t meg itt egy webshopban :


[link]

2010. júl. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Glycerin (glicerin)

Sziruphoz hasonló állagú folyadék, melyet oldószerként és puhítóként használnak. A glycerint víz és zsír kémiai reakciójával állítják elő. Addig vonzza a bőr felületére a nedvességet a bőr alsóbb rétegeiből, amíg az ott nem tartja, hacsak a levegő nedvességtartalma el nem éri a 65%-ot. A bőr fokozatos kiszáradását idézi elő a glycerin belülről kifelé haladva.



Glycerin

(glicerin)


Funkció: nedvszívó, kisebb koncentrációban nedvesen tartó alkotórész.


Zsírok és olajok alkoholkomponense, propilénből gyártják. A bőrön ragadós filmet képez, nagyobb koncentrációban a bőrből vizet von ki, ezáltal kiszárítja. Csecsemő-bőrápolókban nem ajánlott


======================================


Én a helyedben nem kennék a számra glicerint, önmagában nem használható kozmetikai célokra, mert nagyon szárít (a szád még vékonyabb és ráncos lesz tőle!).

2010. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
02:20: Engem mindig elbozraszt, hogy behoznak egy kulfoldi termeket, es nem kepesek rendesen leforditani a termekismertetot. Ebben a lip volume-osban is egeszen kiemelkedoen magyartalan mondatok vannak es lenne egy tippem, hogy angolrol forditottak..:)
2010. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!