Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan száj nagyobbítás...

Létezik olyan száj nagyobbítás, ami nem csinál nagy kacsa szájat, hanem csak egy picit lesz tőle nagyobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 13:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ja es hogy a kerdesre is valaszoljak:D Nekem alapbol telt ajkaim vannak, de hogy meg szebbek legyenek en neha siman beszivom oket par percre:D Ettol nekem ugy tunik, mintha elenkebb szinuek es nagyobbak lennenek:D Nekem kitart par oraig a hatas, es beszivni az ajkakat nem nagy kunszt, akar a buszon ulve is lehet. Reggel azt is csinalhatod, hogy atdorzsolod az ajkaidat fogkefevel, attol is simabb, es ideiglenesen duzzadtabbak lesznek az ajkak.

Az en baratnoimnek a vaseline bevalt, illetve az egik a DuWop lip venom -t hasznalja, es valoban latszik a hatas.

2010. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 MME válasza:
100%

Én is úgy tanultam annak idején, hogy a glicerint nem érdemes önmagában használni. Több kárt okoz, mint amennyit használnia kellene.

Kozmetikai szerekben azért van hatása, mert ott a megfelelő anyagok közegében van oldva. A glicerin nem nedvesít, hanem a glicerinnel helyesen bevitt (azaz a glicerinhez hozzáadott) nedvességet képes bejuttatni a bőrbe. Ennélfogva nem hinném, hogy értelme van használni.

Amúgy én is vettem egy üveggel, nekem az egyik arcápolómhoz kellett bevivő-anyagnak, és a patikusok nagyon nem akartak adni - mégpedig a robbanószergyártás okán.. tehát sokat kellett magyaráznom abban a gyógyszertárban miatta, és sokat nyomott a latban, hogy 14 évesnek néztek, és angyalinak :P

2010. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!