Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 20 éves lány...

Szerintetek egy 20 éves lány miért nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 01:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

22 vagyok és egyáltalán nem sminkelek.

Smink nélkül is szépnek gondolom magam, s tudom, hogy vannak kisebb nagyobb hibák az arcomon, de nem nagyon tudok ellenük tenni, így elfogadtam így.

2020. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
45%
Mert van esze.
2020. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Mert meg tudja erteni hogy akinek tetszik,annak nem csak valolattal együtt tetszik,aki meg csak sminkelve latja vonzónak,azzal nem kell foglalkozni...

Én pl.taszítónak tartom a sok sminket,ha nem túl erős akkor még elviselem,de ha szepnek látok valakit akkor az nem a 2 kiló vakolat miatt van

2020. jan. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Én sminkelek, de vannak olyan barátnőim is, akik nem (mind 20-22 évesek vagyunk). Az egyikük pl. azért nem sminkel, mert őt nem érdeklik ezek a dolgok és nem érzi szükségét, hogy sminkelje magát, nem vágyik rá, nem szereti, nem foglalkoztatja. Van olyan barátnőm is, aki csak alkalmakra (pl. esküvő, bál) tesz fel egy kis sminket, de a hétköznapokon egyáltalán nem festi ki magát. Van olyan barátnőm is, aki korábban sminkelt, de már nem festi ki magát a hétköznapokon, mert sok időt elvesz. Valamint van olyan is, aki azért nem sminkel, mert nem érzi magát elég ügyesnek és még inkább csak otthon próbálkozik vele, gyakorol.
2020. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert idegesíti hogy sminkben nem dörzsölhet meg a szemét, nem dörgölőzhet a barátja fehér pulcsis vállához, és hogy ha a párnába fúrja az arcát napközben pihenéskor akkor festékes lesz a párna. Azt se szereti ha rúzsfoltos lesz a kabát ujja, vagy valahol rúzsfoltok lesznek. Ha alkalomra sminkel, hazaérés után gyorsan le is mossa.
2020. jan. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Azért nem sminkeli magát, mert más sminkeli.
2020. jan. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

16-20 éves koromig volt időm sminkelni. Utána, hogy elkezdem dolgozni(eü) kB semmi értelme nem volt. Az új munkahelyemen ha csak délutános voltam, akkor még kisminkeltem magam, de mióta durván váltott műszakban kell dolgozni, azóta teljesen hanyagolva van.

A smink megmaradt az ünnepnapokra.


Én alapvetően azt tudom elkepzelni, hogy nincs ideje, kedve hozzá vagy nem is tudja kisminkelni magát szépen.


27N

2020. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Mert nem törvényszerű, hogy 20 évesen sminkelni kell.
2020. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nálam változó hogy smikelek-e ,pl vizsgaidőszakban ez az utolsó amire gondolni szoktam ,de máskor is csak akkor ha van rá időm. 20 évesen már eltudja magát fogadni az ember smink nélkül is .
2020. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, mert nem akar. Magamból indulok ki, ha valamit nem akarok, nem teszem, ha akarok, megteszem.
2020. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!