Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 20 éves lány...

Szerintetek egy 20 éves lány miért nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 01:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Régebben sminkeltem, majd allergiás reakció lépett fel a szememnél, a továbbiakban hanyagolnom kellett. Nagyon ritkán ha valamilyen rendezvényre megyek, teszek fel, annyit ki bírok, de napi rendszerességgel biztos, h újra problémák lennének. ( már próbáltam )

De egyáltalán nem zavar, h nem sminkelhetek, az sem zavar, h más sminkeli magát.

2020. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Minek sminkeljen, amikor 20 éves? Szép az smink nélkül is.
2020. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert így érzi jól magát, én pl szeretem a szemem sminkelni de az alapozó érzését gyűlölöm így csak szemnél sminkelek, nekem így tetszik, így érzem jól magam (meg olyan brutálisan karikás a szemem mert vékony a bőr és átlátszanak az erek hogy bármennyit alszom mogorva arcom van tőle), szóval, szimplán nem érzi úgy hogy sminkelnie kellene, nem értem miért kell ennyire túlgondolni, ez olyan mintha azt kérdezném miért nem hord egy 20 éves lány kék pólót? Mert nem tetszik neki, ennyi, másnak meg igen, az meg hordja.
2020. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én csak ritkán szoktam hétköznapra minek amúgy is lusta vagyok hozzá

21/N

2020. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!🤍
2020. jan. 26. 17:16
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Pasi vagyok. De ahogy latom sok lány ismerősömön nem tudják magulat elfogadni. A boltba is sminkelnek. Egy buli meg több órás előkészület.


Hiába mondja nekik az ember, hogy nélküle is szépek, vag nem hiszik el, vagy jön a "mit fognak szólni" gondolatok. Magukat nem tudják elfogadni de emellett másoknak akarnak megfelelni...


Sok smink nélküli gyönyörű lány van. Sok akin a szolíd smink megfelelő és sok aki annyi a vakolat, hogy nélküle fel sem ismernéd..

2020. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok és egyszerűen nincs kedvem mindennap sminkelni. Néha alkalomra se. Ha meg olyan kedvem van akkor pl. piros rúzzsal megyek be egyetemre. Hangulat függő.
2020. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Pasikám, azért elég nehéz dolog a kis kényelmeteknek megfelelni, mikor a szőrünket nem fogadhatjuk el (értsd: a természetes önmagunkat), de az arcunkat el KELL, mert a sminkelt lány szebb, és 5-ösből 7-es lesz, és ez neked nem tetszik.
2020. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
85%
#18 nyugi ők sem gondolják komolyan, a legtöbb pasi egy "nincs rajtam smink" sminkelt csajra simán elhiszi hogy tényleg így kelt fel. Ha meg tényleg nincs rajtad megkérdezik hogy jól vagy-e, olyan fáradtnak tűnsz.
2020. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!