Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korotoktól sminkeltek?

Hány éves korotoktól sminkeltek?

Figyelt kérdés
És mennyire feltünőően?Én 13 leszek de még bizonytalan vagyok..suliba egyáltalán ne??
2009. máj. 26. 19:57
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
36%

pfff... De nevetséges az első válaszoló...!!!

Mi az hogy TE nem engeded meg a hugodnak a sminket??

Az anyukad apukád mondhatja csak a hugodnak hogy ne

De te nem mondhatod neki...

Nekem lenne ilyen növérem egyszer mondanál ilyet az biztos! ( Csak kérdezem KOMOLYAN nem engeded a hugodnak)? EZ MI?? = SZÁNALMAS

2009. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
88%
Sya én 7.-ben kezdtem el alapozóval és szempilla spirállal.Most 9.-es vagyok.Szeritem ezt mindenki saját maga dönti el hogy neki mikortól jó.
2009. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
9%

Már ne is haragudj, de arról nem tehetek, hogy belőled qrvát nevelnek a szüleid. Te cseszed el a bőröd fiatalon, nem én. Akkor azt ajánlom: tegyél korrektort alapozót, púdert, szempillaspirált szemcerka, szemhéjfesték, rúzs meg szájfény, ja meg pirosító.

Hajrá 13-14évesek. 20 éves korotokra kinéztek 40nek...

2009. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
85%
én 1.5-2 éve(14 éves vagyok) festem magam, de egyátalán nem durván.suliba csak szemceruza meg szempillaspirál ha néha van kedvem és időm akkor egy kis szemhéj púder.alapozót nem használok csak ritkán pl. buliba, vagy fellépésekre.nekem sem szólt bele anyum a dolgokba, de ez persze szülőfüggő
2009. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
58%

Már ne is haragudj de hogy képzeled azt hogy csak azért mert sminkelem magamat (elég gyengén)attól még engem qvának nevelnek!!ezt kikérem magamnak!!!!Lehet hogy ennyiből ezt le tudod szűrni mikor még elétedben nem láttál nem beszéltél velem de akkor nem lehetsz túl okos és ha az vagyok ami szerinted(qrva)akor elég gáz hogy még én is értelmesebb vagyok mint te meg a kérdés sem ez volt már ne haragudj--csak ugy mondom:))az meg hogy mit csinálok a bőrömmel az az én egyéni szociális problémám magyarul hogy megértsd (meert én tolerálom a butákat;)SEMMI közöd nincsen ahhoz hogy nekem milyen lesz a bőröm ez csak és kizárólag az én dolgom.



nagy nehezen lesüllyedtem a szintedre elég nehéz volt remélem azért jól sikerült:))

2009. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
9%

lesüllyedni? te soha nem fogsz felemelkedni az Én szintemre. Én már tettem valamit az asztalra, szóval butázzz mást. Aztán kuss!

U.i.: Vete al carajo

2009. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
56%
Kuss?ez nem sikerült túl jól nem gondolod?xDmég midnig beszélekaddig és addig ameddig akarok...háhá gáz vagy xD
2009. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
50%
Jah és hiába káromkodsz attól csak te leszel kevesebb(attól még ugyan ugy buta maradsz) xD nevetséges...
2009. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
82%
13 és fél.De nem drasztikusan,pici alapozó,szempillaspirál pici szájfény,vagy olaj alapú labelló.Mondjuk ez már 8 éve volt...
2009. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
95%
14.szülinapom óta(szemcerka vékonyan) most vagyok 8.os,és most szemcerka+púder....
2009. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!