Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korotoktól sminkeltek?

Hány éves korotoktól sminkeltek?

Figyelt kérdés
És mennyire feltünőően?Én 13 leszek de még bizonytalan vagyok..suliba egyáltalán ne??
2009. máj. 26. 19:57
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
82%

kb. 16 évesen kezdtem el magam festeni így hétköznap is.

Most 18 éves vagyok, de azóta is csak a szemeimet emelem ki, szemceruzával lent, fent szemhéjtussal, testszínű szemfestékkel és kifestem a szempilláimat.

Persze ha bulizni megyek, akkor az egész arcomat kezelésbe veszem!:)

DE szerintem 13 évesen suliba még nem kellene, hogy kifesd magad! Nekem eszembe se jutott ennyi idősen...

De ha annyira szeretnéd, sulin kívűli progikra festheted magad, de akkor se feltűnően. Nem kell 2cm-es vonallal kihúzni a szemed stb....

2009. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
96%
12-13 évesen kezdtem el, nem értem mi a probléma ezzel. tudom, hogy tönkreteszi a bőrt, de akkor is szép, és anélkül a világ legrusnyább emberének látom magam, annyira, hogy már öngyilkosságot is megkíséreltem. sminkelve legalább embernek látom magam.
2009. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
77%

A magát értelmesnek tartó válaszolóról annyit, hogy a kommentárod kuszaságából látszik, hogy minden vagy, csak értelmes nem. Ennek ellenére én is azt mondom, hogy ettől még nem kell lek*rvázni másokat, hogy valaki régóta sminkeli magát, ő dolga, ő bőre, de annyi igaz, hogy huszonéves korotokra eléggé szétmennek a szöveteitek.


Én gimi elsős korom óta húzom ki a szememet, de így ennyi nagyjából. Nagyon fakó szemem van a bőrömhöz képest, és engem ez zavart, de ha ez nem lenne, nem használnék szemceruzát sem. Most vagyok 16, majdnem 17.

2009. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
41%
Mert egy kommentárból irásából(kuszaságából) biztosan meg lehet állaptani azt hogy ki milyen értelmes ..grat(Y):))te nagyon ügyes vagy egyébként nem mondtam volna ilyeneket ha nem qrváztak volna le miközben én nem kötekedni jöttem ide és nem irtam neki egy betűt sem (addig).
2009. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
18%
Igen, meg tudom állapítani, mert két éve minden nap ezt tanulom. Úgyhogy zsebre tettem a gratulációdat.
2009. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
31%
Azért irtam :))grat okos vagyxDXDXDXDXDXDhahaahaha
2009. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
21%
Hát okosabb mint te, ezer xD, hahaha. De nem fogok leállni egy olyannal vitázni, aki egy értelmes mondatot nem tud összerakni. Egyébként nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy írtam, hogy szerintem sem kellett volna téged lek*rváznia.
2009. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
35%
de most miért kell ilyeneket irni hogy "okosabb mint te" mikor megdicsértem azt hogy milyen okos vagy.xDamugy azért röhögtem mert gépelési hibákból bizotosan sokat tudsz meg xDgratt ujra(Y)
2009. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
73%
A francba már, HAGYJÁTOK ABBA! Csajok... Ne süllyedjetek már idáig basszus. 1. Szétcsesződik a kérdés. 2. Ez olyan gyerekes!
2009. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
84%
18 vagyok és nem szoktam sminkelni magam, talán évente 1×, ha ízlésesen sminkeled magad, akár 10 évesen is kezdheted
2009. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!