Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korotoktól sminkeltek?

Hány éves korotoktól sminkeltek?

Figyelt kérdés
És mennyire feltünőően?Én 13 leszek de még bizonytalan vagyok..suliba egyáltalán ne??
2009. máj. 26. 19:57
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kezdtem: tus,szempillaspirál,szemhéjfesték,szájfény

most 15 vagyok és ugyanezeket használom + néha szemceruza:D

15L

2010. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen kezdtem szemceruzával..
2010. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen(7.-be)kezdtem szemcerkával
2010. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:

szerintem ne kezdd el ilyen korán, még annyit festheted magad, amennyit csak akarod, még talán meg is unod....

néha egy kis szájfény vagy szempillaspirál.....

és suliba ne, mert a tanárok nem szeretik

2010. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

16 éves koromtól szolíd sminket... Máig is csak ennyire festem magam

20/L

2010. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:

Én most vagyok 17 és elmesélnék egy történetet. Legjobb barátnőmmel történt. 13 évesen elkezdett sminkelni..alapozó..szemceruza..szemhéj púder..pirosító..szemtus és még sorolhatnám..minden második szünetben azt láttuk,hogy sminkeli magát..most ő 17 és fél éves..18 lesz januárban. 2 hete műtötték az arcát,mert annyira eldeformálódott neki a sok sminktől. Nagyon eltorzult az arca.


Ezért ajánlanám,hogy inkább ne. Ha muszáj akkor is csak egy kevés alapozó. Nem kell túlzásokba esni. 13 éves vagy,még fiatal. Baba arcod van még és nem szabad elrontani.


Én is idén kezdtem és érdekes módon smink nélkül is szerettek és ezt sem úgy kell elképzelni,hogy szét van vakolva a fejem mikor sminkelek,hanem egy kevés alapozó,szempilla spirál,szemhéjtus és ennyi.


De a te dolgod,ha 2-3 év múlva a bőrgyógyásznál szeretnél kikötni.Csak nyugodtan,de nem ajánlom.


17/L


U.i: kozmetika szakra járok..szóval tudnék hasonló esetekről még mesélni.

2010. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Én a gimiben kezdtem 15 évesen.


18/L

2010. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
A barátnődnek nem a sminkeléstől deformálódhatott el az arca, hanem pl. genetikai problémáktól, egyes gyógyszerektől (dopping szerek, veseelégtelenség kezelésére használt szerek), plasztikai műtétektől, illetve számos más betegségtől (bőrrák, májbetegségek). De csak sminkszerektől....nonszensz. A túlzott sminkeléstől maximum bohócnak néznek, de nem deformálódik az arc formája.
2010. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!