Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korotoktól sminkeltek?

Hány éves korotoktól sminkeltek?

Figyelt kérdés
És mennyire feltünőően?Én 13 leszek de még bizonytalan vagyok..suliba egyáltalán ne??
2009. máj. 26. 19:57
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
köszöntemm^^
2009. máj. 27. 20:33
 42/58 anonim ***** válasza:
83%
23 éves vagyok, első éves egyetemita kormtól sminkelek rendszeresen, ami ezekből áll: kevés alapozó, halványbarna szemöldökceruza, kevés bronzosító, szemspirál. gimis koromban csak buliba festettem magam, suliba nálunk senki nem sminkelt. egyébként egyenesen döbbenetes, ahogy elnézem a tini lánykákat: némelyik simán elmenne egy kiéltebb 25-ösnek, úgy ki van sminkelve.
2009. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
igaazad van..én nem akarok rájuk hasonlítani..wááh és köszönöm hogy válaszoltál^^
2009. máj. 28. 19:40
 44/58 anonim ***** válasza:
65%
Áhh, én 13,5 vagyok, és nem hasznok semmi sminket. Pattanásaim nincsenek, és nem vagyok olyan ronda, h smink nélkül ne menjek ki az utcára. De néha elgondolkodom rajta, h nem kéne, de anyum ne sminkeli magát, így nincs kitől tanulnom:( Majd ha nagyobb leszek, akkor talán kitalálom magam h hogy kell:)
2010. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
egyidősek vagyunk .én azóta csak alpozót és spirált használok .de természetesen lenézemazokat akiken 2 kiló smink van .undorító :)
2010. jún. 14. 18:33
 46/58 anonim ***** válasza:
83%

16/L

na szóval :D

elolvastam, hogy mi folyik itt :D

a veszekedéshez kapcs.:

nem értem, miért kell itt oltani egymást, amikor az egyiknek van egy véleménye (ezt akármilyen bunkó stílusban, vagy kicsit arrogáns módon fejezi ki), az lehet negatív is. ettől még nem kell visszaszólni neki, neki ez a véleménye.... bár igen, finomabban is kifejezhette volna. na mindegy, erről ennyit :S:D písz :D


a kérdésre válaszolva:

13 évesen én is elkezdtem sminkelni, de! 5 éves korom óta társastáncolok, és egy olyan helyen, ahol sajnos 13 éves koromban megkövetelték (jogosan, mivel a tánc egy ilyen műfaj :S),hogy sminkeljek, elég erősen.

és ha nem erőltetik rám ilyen hamar, sokkal később kezdtem volna el, na mindegy. szóval ti ne tegyétek ezt, mert igaza volt a nem tudom hányadik válaszolónak még az elején, hogy ráncos, ronda bőrötök lesz a sminktől :S szóval vigyázni vele, lánykák :/:)

és ne fessétek magatokat halálra, hogy simán kinézettek 20-nak 13 éves létetekre. az taszító, és higgyétek el, legtöbb embert (pasit,mert gondolom nemsokára ez a téma is érdekelni fog titeket) a smink már nem érdekli, szerencsére.

szóval maradjatok egy ideig még kis aranyos, babaarcú lányok, nem kell még bulizni, pasizni, ráértek még bőven, nem maradtok le :)

huh, ez hosszú lett, de úgyis unatkozom így estefelé :D

pápuszi :)

2010. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:

azért jórég volt már a kérdés kiírás :D

talán megbölcsült mindenki azóta .áh deszép szó IStenem :D

köszi a választ .

béke(K)

2010. jún. 17. 19:00
 48/58 anonim ***** válasza:
75%

szerintem tök felesleges elrontani 13 évesen az arcot ilyennel.a természetesség sokkal szebb.az meg főleg tök ciki ha 14 évesen valakin 6 kiló alapozó meg smink van.én 18 éves korom óta sminkelek,de csak módjával.

szóval neked még felesleges biztos szép az arcod

2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
34 éves vagyok, és 13 éves korom óta sminkelem magam. Pedig akkor még más világ volt az iskolákban. De mivel édesanyámtól is azt láttam, hogy mindig csinos volt, sminkelte magát, hetente járt (jár) fodrászhoz, alapvető volt, hogy követem a példáját. Különben is előbb-utóbb el kell kezdeni megtanulni az alapokat, mert higgyétek el, hasznát veszitek még. (munkavállalás, párválasztás..) Szerintem egy nőnek illik magát sminkelni, törődni a külsejével. Persze mindezt úgy, hogy ne nyomd el a természetes szépségedet, inkább hangsúlyozd ki.
2010. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok és 8.-os. Én akkor használtam alapozót meg szemceruzát amikor felléptem színjátszóban ugyanis a szerep megkívánta ezt...De suliba nem szoktam. Majs sztem gimiben.
2010. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!