Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korotoktól sminkeltek?

Hány éves korotoktól sminkeltek?

Figyelt kérdés
És mennyire feltünőően?Én 13 leszek de még bizonytalan vagyok..suliba egyáltalán ne??
2009. máj. 26. 19:57
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
79%

18 vagyok és nem sminkelem magam. Régebben (16 éves korom körül) ki sem mentem utcára alapozó nélkül, mert idegesítettek a pattanásaim. (csak alapozó, más nem:))

Aztán egy nyári fesztiválon nem akartam ezzel szenvedni a sátorban, szóval hagytam. Azóta sokkal szebb a bőröm, és kevesebb a pattanásom:)

2009. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
95%
12 évesen kezdtem, akkor még csak világosabb színeket használtam, hogy ne legyen feltűnő a suliban. Aztán 13 évesen már kezdtem "vadulni" fekete szemcerka, hajam is azóta festem. Persze a suliban nem igazán örültek, a sminket mindig le akarták mosatni, még jó hogy a hajamat nem festették vissza :D
2009. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
68%
Részemről amúgy is abba akarom hagyni, mert tényleg nem ez a kérdés. :)
2009. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

sziasztok


ledöbbentem..és elakadtam már az elején..nem tom mi rosszat csináltam vagy nem velem van a gond fogalmam nincs valaki elmagyarázná?



nagyon köszi a válaszokat..nem gondoltam volna hogy ennyien írni fogtok köszi^^

2009. máj. 27. 15:13
 35/58 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

miután megnyomtam a nem hasznosnak bizonyulókat is akkor láttam hogy mi van és olvastam el újra..hát amit itt leműveltetek..nem is tudom hogy miért kell most ezt..pont itt..de annak viszont nagyon nagy köszi aki azt mondta hogy álljatok le(akkor is ha nem álltatok le:))mert ő legaláább gondolkodik..hogy télleg mér kell most 2 embernek ezt csinálnia..lehetne béke??

2009. máj. 27. 15:53
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Én már a te korodban érdeklődtem a sminkelés iránt, de sajnos anyukám sosem festette magát, nem volt kitől megtanulnom, ezért sok-sok évbe tellett, mire tényleg kikísérleteztem mi is áll jól, így azt mondhatom,hogy 16 éves koromtól sminkelek visszafogott árnyalatokkal, szerintem az igazi szépséget ez emeli ki legjobban nappal, csak buliba használok erősebb sminket. A tanárok tényleg nem szeretik, ha feltűnően sminkelsz, de már szerintem ők is elfogadták,hogy a fiatalok mindent korábban kezdenek. Egy kis szempillaspiráltól, szájfénytől még nem lett senkinek semmi baja. Szerintem a te korodban ennyi bőven elég, hiszen nincs még mit takargatni az arcodon,esetleg ha fakó a bőröd akkor egy leheletnyi pirosító segíthet, de tényleg csak hogy épp színt kapjon az arcod, ha vannak pattanásaid, akkor még egy kis korrektor jöhet szóba, de ennél több biztos nem kell még neked.
2009. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
köszi neked utsó komiss^^
2009. máj. 27. 18:03
 38/58 anonim ***** válasza:
61%
ÉS köszönöm, hogy valaki az én nevembe írogatott... szánalmas...
2009. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
ki irogatott a nevedbee??:O
2009. máj. 27. 18:33
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen részemről is legyen vége:))(irtam már választ-.-"de ost irok megint alamit a kérdésről) szép smink minden korban jóláll ha már ezt meg tudod csinálni és ugy gondolod akkor nyugodtan.
2009. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!