Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most komolyan ez a napszemüveg...

Most komolyan ez a napszemüvegdivat?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy korombeli lánykát a villamoson nagy, vastag fehér keretű, kerek napszemüvegben. Nevetségesen nézett ki, elég nehezen is fojtottam vissza a nevetést, amiért persze kaptam csúnya nézéseket. :) Ez a napszemüvegdivat? Sosem követtem a divatot, nem is fogom, de ez tényleg elég szörnyű. :D
2009. máj. 28. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
hát igen... vannak ilkyenek:D én is csak kinevetem őketxD
2009. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Kerek? jézusom... szánalmas, hogy egyesek képesek hülyét csinálni magukból bizonyos divatirányzatok kedvéért. én is röhögtem volna a csajon, az biztos.
2009. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

vmi ilyesmifélére gondolsz?

[link] -->mondjuk ez nem teljesen kerek, de ez is elég nevetséges...

2009. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Sztem ultra sikkes:DMég a 80as évekből maradt ránk:D

Lehet lepontozni,de sztem aranyos.Engem meg a frsz kerülget a szemüveg alakú napszemcsiktől,főleg a színes üvegesektől:S

2009. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem most az ilyen tetszik:

[link]

2009. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, ha neki tetszik, az ő dolga, amúgy meg a retro mindig divat. :-) De biztos olcsóbban szerzi be, mint én az enyémet.

Nekem Transitions lencse van Guess keretben, mivel nekem dioptriás kell, és úgy gondoltam, ez a fényre sötétedő praktikus kintre-bentre. Nekem ez tetszett, és erre volt szüksége a szememnek, 80ezer volt, de legalább látok is vele rendesen :-)

2009. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
70%
A 00:16-os linkjén látható szemüveg meg hasonlók engem mindig cecelégyre emlékeztetnek. Volt egy osztálytársnőm anno, sovány megnyúlt arca volt s ilyen szemüveget hordott. Hát divat nem divat, azért én sem hordanék áttetsző fehér szoknya alatt tangát ha 95kg lennék!!!
2009. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
retro! nekem is bejön.ez olyan mint a cicanadrág.manapság halál divatos,mégis sokaknak nem jön be...
2009. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

00:26-os linkje jó,mondjuk én nem venném fel,de amúgy jóó:P

Pl.:ballagási fotózásra a fiúk öltönybe jöttek,fekete gatya,fehér ing,ballagási nyakkendő,fekete öltöny:P hozzá felvette a napszemcsijét,olyan mintamit a 00:26-os linketlt,csak fekete.Iszonyatosan jól nézett ki:P

Na de a lényeg,lehet akármilyen napszemcsi divat,ha nekem nem tetszik és/vagy nem áll jól nekem nem veszem meg...szeretem jól érezni magam és nem mindegy hogy milyen szemcsi van rajtam:D

2009. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nagyon is tetszik, régen is menő volt, most visszajött. A szemüveg alakú, keskeny napszemüvegek nekem sem tetszenek. Ja és nekem ráadásul szögletes arcom van, mint Paris Hiltonnak, így ezek a kerek napszemcsik jobban állnak mint más... Erről nem tehetek, ha csak ez áll jól.


[link]


Ja, ami engem manapság kiborít, az a Crocs-mánia. Még kisgyerekekeen elmegy, de amikor egy felnőtt nő képes ilyet felvenni... Engem nem érdekel, hogy milyen kényelmes, csak hogy nagyon gáz...


[link]

2009. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!