Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most komolyan ez a napszemüveg...

Most komolyan ez a napszemüvegdivat?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy korombeli lánykát a villamoson nagy, vastag fehér keretű, kerek napszemüvegben. Nevetségesen nézett ki, elég nehezen is fojtottam vissza a nevetést, amiért persze kaptam csúnya nézéseket. :) Ez a napszemüvegdivat? Sosem követtem a divatot, nem is fogom, de ez tényleg elég szörnyű. :D
2009. máj. 28. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

nekem eddig fogalmam se volt h.ez úgy hívják crocs,nekem is van de csak itthoni papucsnak használom.amúgy nekem pont az tűnt fel h.sokx majdnem orra bukok benne,szóval nekem annyira nem kényelmes...:/lehet h.én vagyok a béna..



bocs eltértem a tárgytól,de korábban már válaszoltam a kérdésre:)

2009. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Ezen a lányon ebben a klippben jó ez a fajta napszemüveg és a videoklippben divat is.

http://www.youtube.com/watch?v=glhZI86Ed2s&feature=related

Külföldön is divatos biztosan úgy mint a nyitott tetejű autó. Itt magyarországon inkább vicces mindkettő.

Ez a szám azonban mindent visz! Bocs az off-ért. :)

2009. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó, egyezzünk meg abban, hogy mindig lesz olyan divat, vagy éppen nem divat, ami valakinek nem tetszik úgy általánosságban. Az a lényeg, hogy a viselője jól érezze magát benne, és a viselőjének jól álljon. Nekem nem áll jól a nagy kerek szemüveg, se rendes szemüvegként se napszemüvegként, mert kicsi fejem van, én nem fogok olyant hordani, nekem a szögletes, keskeny áll jól, és azért szemüveg formájú, mert ez egy szemüveg, 2 az 1-ben, fényre sötétedik, így nem hunyorgok az utcán, beltéren meg világos, dioptriás, látnom kell, ha kimegyek az utcára. :-)

Én senkit nem szólok (és pontozok) le, mert más a véleménye, és más tetszik neki (mindaddig, amíg engem nem piszkál). Mostanában ez is divat, de nem azért hordom, hanem azért, mert erre van szükségem.

Nem tetszhet mindenkinek minden, nem vagyunk egyformák, valakinek meg kifejezetten jól áll a nagy szemüveg, mert olyan az arca. Akinek nem áll jól, az majd észreveszi, mert ami nem áll jól, az nem is kényelmes.

2009. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

9:52esnek kössz

azóta is ezt a számot hallgatom :):):)

énis boccs az offért

2009. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
akinek jól áll az hordja nyugodtan,de a többiek hanyagolják.
2009. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!