Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szülők! Fültágítót szeretnék...

Szülők! Fültágítót szeretnék és kíváncsi lennék, ti mit reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a 15 éves lányotoknak fültágítója van/fültágítót akar?

Figyelt kérdés
Illetve azt hallottam, hogy büdösödik és szeretnélek megkérni titeket arra, hogy ha tudomásotok van arról, hogy miért, akkor írjátok le

2013. márc. 27. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Na ne etess már minket azzal, hogy cseppet sem ismerős.:D Legvalószínűbb, hogy te magad tetted fel (csak kínos lenne beismerni itt is), de minimum, hogy az olvasói között voltál (ez esetben hasonló dobásra készülsz és az érintettség miatt van szükséged a majdan ideérkező válaszokra).

Nem tudom, mennyire bűzlik, tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, viszont logikusan belegondolva a szag a gennyel járhat együtt, ami biztosan termelődni fog, míg meg nem állsz a tágítással. Egyszóval miután csak szinten akarod tartani a lyukad átmérőjét, jó eséllyel nem fog fennállni a probléma, de ez csak egy szakértelemtől mentes vélemény.

Szülő sem vagyok, így csupán elméleti síkon jelenthetem ki, hogy a kicsi, benöveszthető rés nem izgatna különösebben (ettől függetlenül nem érintene a legjobban, ha utólag kéne értesülnöm róla), ám ami már plasztikával lehetne csak helyrehozható látványilag a kivétel után, ahhoz nem adnám a nevem.

2013. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én semmi ilyet nem engednék 18 éves kor alatt... utána sem örülnék, ha maradandó dolgokat csinálna magával (tetkók, tágítók, stb.) De addigra talán már más fényben látná a helyzetet.


Tudom, ez sem igazán megoldás... Ismerősömnek megtiltották a tetoválást, illetve nem adtak szülői engedélyt, ezért egy "barátja" csinálta meg egy panellakásban... a kórházban kötött ki.

Szóval tiltani hülyeség, de kompromisszumot keresni azért lehet...

Hogy várjon legalább x hónapot, és gondolja át...

vagy viseljen hamis tágítót, ha maga az ékszer tetszik neki...

[link]

2013. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg nem te tetted fel!:)
2013. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elég 1 lányon 3 lyuk!! :-)


Csúnya is, büdös is. Foglalkozni kell vele... Most ebbe mi a jó?


Biztos egyből abba lenne hagyva!!!

2013. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amikor lecseng a fültágítós őrület, akkor ilyen lesz utána:


[link]

[link]

2013. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezek minimum 30 millis tágítótól lettek. Aki nem ért hozzá ne írjon már hülyeséget.
2013. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!