Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hány éves korban...

Egy naaagy fan kérdése:

Szerintetek hány éves korban kell elkezdeni sminkelni?

Figyelt kérdés
Van olyan osztálytársam aki már évek óta sminkeli magát és a legtöbben minimum kifestik a körmüket.

2014. jún. 18. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, kívülálló szemmel az is hülyén mutat egy 12 évesen, pláne egy harmadikoson... max. a korosztályodból egy-két ember látja vagánynak, mert idősebbnek akar tűnni... ami sikerül is, csak gagyi módon.
2014. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
75%
Szerintem ne az érdekeljen mások mit gondolnak rólad...de az iskolába ne használj sminket. Alapozást, púderezést nem javasolok, mert még fiatal vagy, ilyen korban a bőröd még szép és, ha vigyázol rá felnőtt nő korodban is az marad. A szemeidet és a szádat lehet nyugodtan...de: ne mindig, mert tönkreteszi a bőröd! Nézz utána interneten, hogy, hogy kell szépen és profin csinálni. Pl.: ha a szemed emeled ki a szádra már csak szájfényt rakj (bár a rúzst egyáltalán nem javasolom neked, azt még én se használok, csak szájfényt). A szemeidre sem érdemes túl feltűnő szint rakni, bár ez már a te dolgod. Én csak azt tudom javasolni, hogy ne vidd túlzásba és vigyázz az arcbőrödre! ;) A kérdésedre válaszolva, szerintem ez emberfüggő, hogy ki, hogy érzi jól magát, bár túl korán nem érdemes! A te korodban már szerintem lehet kísérletezgetni, de csak ésszel. :)
2014. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12 évesen még ne sminkelj. Emlékszem, az én ismerőseim is akkor kezdték, most visszanézve az általános iskolás képeket, szégyellik magukat mert annyira nem értettek hozzá, még is nagyon erőltették. (Panda smink, nem harmonizáló színek stb.)

Egy 12 éves gyerek még nem tud sminkelni, hiába illegeti magát a tükör előtt, hogy ő szebb/nőiesebb lett. Lehet, hogy a korosztályodnak ez még tetszik, de tényleg nagyon idétlenül mutat egy gyereken a smink. Maximum szájfényt használj, ha idősebb leszel akkor jöhet mondjuk a szempillaspirál, és ha nem szép a bőröd akkor gimnáziumba egy BB/CC krém, alapozót ha teheted még akkor se.

2014. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkit zöldeltem. :)
2014. jún. 21. 13:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 12 vagyok, de nálunk nem módi ez a sminkelés. Sőt a mi osztályunkba egyenesen elképzelhetetlen, hogy valaki sminkeljen. A lényeg. 12 éves korom elején (Februárba leszek 13) én is nagyon szerettem volna, mert gondoltam, hogy milyen jól néz ki meg hasonlók. DE rá jöttem, hogy ez így nem lesz jó. :)
2015. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!