Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol érdemes piercinget csinált...

Hol érdemes piercinget csináltatni? Pólus, WestEnd vagy valami ilyesmi helyen ahol megcsinálják 15évesnek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
ahol megcsinálják 15 évesnek ott pont nem érdemes csináltatni
2014. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szülő ír papírt hogy megengedi, telefonszámot ráírja, beviszed és bárhol megcsinálják miután beszéltek anyáddal/apáddal telefonon. Anélkül meg nem fogják jobb helyeken megcsinálni. Meg anyád is kitépi majd ha meglátja, szóval sok értelme nincs.
2014. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyám megengedte mindent megbeszéltem vele
2014. júl. 1. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "vidéki" vagyok, de ismerősöm már felköltözött, ő ajak piercinget csináltatott a WestEndben, és azt mondta nagyon profi a piercer, meg teljesen korrekt volt vele, és érdemes odamenni...

(Mondjuk tőled szerintem ott is kérnék a papírt vagy a kísérőt, ismerősöm már 24 éves)

2014. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 2. 11:59
 6/7 mobidick válasza:
0%

Sehol!

Kérlek mérd fel azt a lehetőséget is, hogy szerzel egy évekig gennyező sebet, amelyből akár rosszabb is kialakulhat. Ha olyan helyre teteted (pl. ajak, nyelv, "alsóbb régiók", amelyek állandó nedvességnek vannak kitéve, saját baktérium flórával, akkor még esetleg (csak esetleg), belekerül egy olyan baktérium, amely betegséget okozhat. Háááát... inkább ne.

Bár, ha Szüleid engedélyezik, akkor évek múlva, amikor már túl estél sok-sok helyreállító műtéten, ezeréves fájdalmon, lehet, hogy azt gondolod, bár ne írták volna alá az engedélyező nyilatkozatot. DE!! és itt jön a csavar. Sajnos hiába beszélnek a szülők. Ha egy tini akarja, akkor meg is teszi, legfeljebb titkolja.

2014. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem a WestEnd- ben lett csináltatva és semmi baja nem lett. nekem köldök pc-m van. kb egy hónapig naponta többször is kennem kellett betadinnal,de ezt a szalonban mondták és kezelési utmutatót is kaptam. az tény, h le kell tölteni az oldalukról a szülői belegyezést,otthon aláiratod és kész. nekem nem kellett,mert az nap töltöttem a 18-at. nyugi nem fáj,csak miután megcsinálták akkor semmi hirtelen mozdulatot ne csinálj mert az fáj. :D jah és valami cukros üditő legyen nálad,mert az izgalom hatására rosszul is lehetsz. :)
2014. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!