Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan beszéljem rá a sminket...

Hogyan beszéljem rá a sminket anyumékra?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és az osztálytársaim már használhatnak szempilla spirált,tust,alapozót,szájfényt/rúzst. Ez az egész szerintem a korunk belieken elég gáz..főleg hogy a nálam egy évvel fiatalabbak sminkelik így magukat. Én 13 vagyok és nem 12 ..de nekem nem engedik még a szempilláimat sem kifesteni,ami kocsit zavar ,mert halvány szájfényt és szempilla spirált kipróbáltam magamon,de nagyon tetszik:( Jól érzem magam a bőrömbe ,ha ezek rajtam vannak. A gond már csak az,hogy nemtudom hogyan vegyem rá a szüleimet,hogy ezt megengedjék.:(

Segítsetek légyszi! Előre is köszönöm!:)



2014. nov. 14. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy. Ilyen fiatalon ne akard tönkre tenni az arcbőrödet. Mindegyikben vegyszer van,ami nagyon ártalmas. Aki ilyen korán sminkel, 40 éves korára az arca olyan ráncos lesz, mint egy 80 évesé.
2014. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
13 évesen bőven sok egy spirál meg egy színezett ajakápoló. A többihez még gyerekek vagytok, bármennyire is menőnek számít.
2014. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy, és inkább gondolkozz el, hogy mi a fenének ez a sok kence... tönkreteszi csak a bőrt.
2014. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Milyen tönkreteszi az arcbőrét? 40 évesen ráncos lesz.. fejezzétek már be ezt a begyöpösödött idióta sablon dumát..

Ti is azt olvastátok amit én?! Szövegértés egyes.

Szempillaspirált, és szájfényt szeretne használni. Mi köze ezeknek a bőréhez?

Teljesen nyugodtan használd. Mondjuk a szájfény szerintem felesleges.. de te tudod. A szempillaspirállal semmi gond. Kérd meg anyukádékat szépen, és mondd el hogy úgy jobban éreznéd magad, és tetszik. Esetleg csináld meg, ügyelj hogy nagyon nagyon halvány legyen, esetleg halványabb mint ahogyan hordani szeretnéd, és mutasd meg nekik. Biztosan meg fogják engedni. Sok sikert!

2014. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utólsó válaszolónak:) bár én sem értem ,hogy miköze lenne ennek a bőrömhöz..ma már tettem fel anyumék előtt egy kis szájfényt,de nem zavarta őket:) majd,ha legközelebb is látják és akkor sem szólnak,akkor tudni fogpm,hogy nincsen gond:)
2014. nov. 14. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
szerintem is belefér még ennyi. milyen tonnányi sminkről beszéltek? szövegértés egyes. de ha nagyon nem engedik, ne erőltesd, várj még egy évet mondjuk. egyébként én sosem kértem ilyesmikhez engedélyt, használtam, amit akartam és kész.
2014. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 éves vagyok, és nekem is csomó ideig mondták, hogy nem szabad, stb. Aztán egyik reggel kifestettem a szemem csak spirállal, oda álltam anya elé, és azt mondta, hogy simán mehet, még meg is lepődtem.Egyébként én mással nem vagyok kifestve. De egyébként én másra nem is nagyon vágyom, egyrészt, mert hála a jó istennek egy két mitin kívül egész rendben van a bőröm meg van egy osztálytársam, és nagyon durván le van vakolva a feje. Nap végére totál összegyűlik a korrektor a szemöldökénél, meg az álla vonalánál, mert a nagy rohanásban leizzadja (tesióra),néha teljesen megsajnálom, hogy senki nem szól neki. Szóval tök csúnya tud lenni, ha rosszul rakják fel a kenceficéket, de hát a spirálozást nehezen lehet elrontani. :)
2014. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :) és az utolsó válaszolóval egyetértek,hogy az alapozó /korrektor olyankor tényleg csúnya tud lenni ,de én suliba amúgysem használnám,csak nagyon ritka alkalmakkor:)
2014. nov. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!