Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz, hogy soha...

Szerintetek gáz, hogy soha nem sminkelek? 21/L

Figyelt kérdés

Alapozó még soha nem volt az arcomon, korrektort se próbáltam még. Szemhéjfestéket egyszer használtam egy halványat, még 16 évesen.

Havonta 1x sminkelek kb , ez annyit tesz, hogy szemceruza és spirál. Bulikba se szoktam ennél többet. Szerintetek gáz?


2016. jan. 18. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a termèszetes szèpsèget szeretik. Igazából èn se festem magam, csak korrektor, mert mèg van egy kèt pattanásom (17 vagyok), de nem szeretem seba soirált, szemceruzát, rúzst se.. Nyugodtam elvagyok nèlkülük is:D Max ha olyan esemèny van..
2016. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez az olyan álszerény kérdés, mikor hasra kell esnünk a tökéletességed előtt.
2016. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerinte gyere hozzám feleségül. Komolyan.
2016. jan. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Nekem csak akkor elfogadható, ha nincs valakin alapozó, hogyha tökéletes (de tényleg) arcbőre, szép egyenletes bőrszíne és olyan kis "hamvas" arca van. Ez ugye elég ritka, úgyhogy szerintem a legtöbben sokkal szebbek alapozóval. Ha ránézek egy lányra akin nincs, jobb esetben hiányérzetem van, rosszabb esetben csúnyának találom.

Sokkal könnyebben tűnhetsz igénytelennek, ha nincsen rajtad. Pl. kócos semmilyen hajhoz ha sminkelsz, nem foglak igénytelennek tartani (szépnek sem), de ha smink sincs rajtad, mindened olyan semmilyen, akkor bizony számomra az leszel.

Ezen kívül szerintem rettenetesen néz ki, ha kifested a szemed, de az arcod nincsen lealapozva.

21/L

2016. jan. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Alapozó vagy púder nélkül,csak szemceruza és spirál,az nagyon nem jó! Inkább ne használj semmit,vagy csak néha szájfényt,ajakbalzsamot.


Ha szerencsés alkat vagy,nem heges,pattanásos az arcbőröd,szép a szemed,a hajad,akkor nem kell rád semmi :) Ha neked ez a normális,így érzed jól magad,akkor nincs gond,és ne mások véleménye határozza meg a külsőd!!!!! Te határozd meg.


Sajnos,engem nem áldott meg a Jó Isten szép arcbőrrel,van mit elfednem mindennap, és a szempillám sem látszik spirál nélkül,szóval én muszájból sminkelek,hogy elfogadhatónak lássam magam.

2016. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

21 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem kérdezel ilyeneket..


na szerinted gáz? nem, nem gáz. de ha azt írjuk gáz, akkor elkezdesz sminkelni vagy mi?

2016. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4# 5# válasszal nem èrtek egyet.mièrt ne festhetnè ki valaki a szempilláit,anèlkül,hogy lealapozná az arcát? nyilván full szemsmink esetèn èrdemes lealapozózni,de egy kis tus+spirál esetèn szerintem nem muszáj.

èn amúgy egy időben sminkeltem(alapozó,púder,korrektor,kontúrozás,pirosító)ezek minden nap fent voltak+szemsmink.idővel elèg csúnya lett az arcbőröm ezek a kencèk nèlkül,pedig nem a legolcsóbb termèkeket használtam+este lemostam.

szóval abbahagytam.egyedül korrektort használok ha kell+szempillasirál+szemöldökpor.

mostmár megint szèp az arcbőröm.csak alkalmakkor rakok fel "maszkot",a mindennapokban rájöttem,hogy felesleges.(számomra)

2016. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7-es, mert amúgy sem maszkolni kell. Lehelet vékonyan kell felvinni az alapozót.


Szerintem is igénytelen, mikor valaki csak felnyal egy kis púdert, de nem alapoz. Nem is tudom, olyan, mintha a hajad elölről nézve szép fényes lenne, hátulról meg kócos, csomós.

2016. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem gáz.
2016. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert sokan furán néznek rám, hogy nem sminkelek, meg nem is sminkeltem sose. Érdekelt, hogy máshol (nem az én lakóhelyemhez közel) mit gondoltok.

Nem mondtam én egy szóval sem, hogy tökéletes vagyok, vagy tökéletes az arcom. Néha nekem is kijön 1-1 pattanás, de nem olyan durvák. Vagy ha igen, lekezelem, és hamar elmúlik.

Kisminkelve úgy érezném, hogy nem én vagyok. Tök jól érzem magam anélkül, nem szeretem a sminket. Legalább nem kell azon aggódnom, hogy elkenődik :D

Ezt a spirál/ceruza alapozó nélkül dolgot én se értem. Nem volt szó szemhéjfestékről, se porról, se tusvonalról. Felső szempilláimra spirál, az alsók tövébe egy vonal fekete szemceruzával. Ez miért nem jó alapozó nélkül?

Köszönöm mindenkinek a választ!

2016. jan. 19. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!