Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz, hogy soha...

Szerintetek gáz, hogy soha nem sminkelek? 21/L

Figyelt kérdés

Alapozó még soha nem volt az arcomon, korrektort se próbáltam még. Szemhéjfestéket egyszer használtam egy halványat, még 16 évesen.

Havonta 1x sminkelek kb , ez annyit tesz, hogy szemceruza és spirál. Bulikba se szoktam ennél többet. Szerintetek gáz?


2016. jan. 18. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért néznek rád furán, mert a 21. században már-már kötelező egy nőnek valamit csinálnia az arcával. Megmondom őszintén, nem sok olyan lányt láttam smink nélkül, aki úgy rendben lett volna, ahogy van. Egyiknek a bőre rozaceás, másiknak szemöldöke nincs, a harmadik tele van pattanásokkal. Nagy átlagban hétköznap az ember azért keni ki magát, hogy ezeket az aprónak tűnő hibákat korrigáljuk és jobban érezzük magunkat.

Ha te úgy érzed, elégedettt vagy az arcoddal így, ahogy van, ha neked az a kevés plusz nem adna annyit, hogy jobban érezd magad, úgy váljék egészségedre. Nincs ebben sem semmi különleges, ilyen vagy és kész.

Egyébként a sminkeléshez úgy isten igazából nekem akkor jött meg a kedvem, mikor elkezdtem ilyen sminkelős videókat nézni. Ott láttam, hogy valójában a legegyszerűbb smink mögött is milyen munka tud lenni, ez nagyon megtetszett.

2016. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!