Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki ha ennyi idősen nem...

Ciki ha ennyi idősen nem sminkelek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Szüleim szerint még korai a sminkelés de az osztályból már jópáran sminkelnek. Igazából kicsit tartok tőle hogy ha elkezdek akkor furcsán fognak rám nézni meg ilyesmik
2016. márc. 11. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Rettentő ciki, ha gyerekek nem sminkelnek.
2016. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Tisztázzunk valamit: NEM ciki az, ha valaki nem sminkel.

Ha te így érzed jól magad, meg pláne ha így nézel ki jól, akkor felesleges sminkelni. (Csak zárójelben mondom: sokan pont a sminkeléssel rontják el a külsejüket.)

2016. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Egyet értek anyukádékkal.

Viszont ha szeretnél, vennék neked apróságokat, hogy gyakorold a sminkelést, és ne akkor kend ki magad először, amikor indulsz a suliba.

A neten is nézz utána, hogy a te bőrödnek, szem- és hajszínednek megfelelő sminket csinálj, ne legyen bohóc belőled.

A lányaimnál ezt fogom csinálni, de a nagyobb is csak 8 éves. :)

" ha elkezdek akkor furcsán fognak rám nézni" Lehet, hogy köcsög vagyok, de pont ezért nem kéne ennyi idősen sminkelni: agyilag nem vagytok rá érettek. :)

2016. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért nehogy te is ilyen legyél: [link]
2016. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igen


-.-

2016. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha természetesen is szép vagy szerintem teljesen felesleges. én kifejezetten nagyra tartom a természetes szépséget :) nem szeretem a túlságosan mesterkélt arcokat... az a sok krém, meg festék, borzasztó... irtózok attól, hogy egy közeli testi kontaktus alkalmával átkenődik valami az én arcomra is... szóval ha sminkelsz majd, csak szolidan, ízlésesen, az nyilván tud szép lenni :)
2016. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából bőrhibám sincsen amit " el lehetne vele fedni"

Köszönöm a válaszokat

2016. márc. 12. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egy vicc h egy 15 éves nem érett agyilag a sminkelésre. Nagyon sok olyan lányt ismerek akik megszégyenítenének pár kozmetikust sminkelés terén.

Mondom ezt 26 évesen.

2016. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt a kézügyességről???

Szövegértés egyes, ülj le!

2016. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most azert akarnal sminkelni, mert a tobbi lany is sminkel? Varj meg par evet, hidd el, nem fog erdekelni,mas mit csinal es mit nem. Azt csinalsz, amit akarsz, nem kell beallni a sorba, ha nen akarsz. 23L
2016. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!